PREVIEW 3. KOLA LALIGY: FC BARCELONA – SD HUESCA

PREVIEW 3. KOLA LALIGY: FC BARCELONA – SD HUESCA

Ve třetím kole se obhájce španělského titulu střetne s dalším nováčkem, Huescou. Ta mezi elitou tráví svou vůbec první sezonu.

Svěřenci Lea Franca si přitom zatím vůbec nevedli špatně, protože jim po výhře v Eibaru a remíze v Bilbauu náleží pátá příčka tabulky. K těmto čtyřem bodům jim pomohla hlavně efektivita, kterou její následující soupeř zatím postrádá.

Barcelona však i přesto první dva zápasy zvládla a zůstává jediným týmem, který ještě neinkasoval jediný gól. A jelikož trenér Ernesto Valverde zřejmě hodlá pokračovat ve stylu minulé sezony, rozhodně by nebylo překvapení, kdyby tato statistika zůstala zachována.

Ačkoliv ve všech třech soutěžních zápasech nastoupila jiná sestava, ukazuje se, že papírově nejsilnější hráči budou mít nadále i největší důvěru. Boj o základní jedenáctku se tak týká hlavně Nélsona Semeda, který má na pravém kraji obrany Sergiho Roberta. Ten by jistě raději nastupoval v záloze, jenže Ivan Rakitič odmítl lákavou nabídku PSG a pokračuje v Barceloně.

Letní posily zatím dostaly šancí poskrovnu, což by se nyní mohlo změnit. Vzhledem k sérii zápasů, jaká čeká blaugranas v říjnu, by rozehrání co nejvíce hráčů rozhodně nemuselo být naškodu...      


Predikce utkání

LaLiga - 3. kolo 2. září 2018, 18:30 Camp Nou Review

FC Barcelona

SD Huesca

Předpokládané sestavy


Předpokládané sestavy
FC Barcelona

Ter Stegen - Semedo, Piqué, Umitit, Alba - Dembélé, Roberto, Busquets, Coutinho - Messi, Suárez

Předpokládané sestavy
SD Huesca

Werner - Miramón, Pulido, Etxeita, Luisinho - Gallar, Musto, Meiero, Gómez - Longo, Hernández

Poslední zápasy


Poslední zápasy
FC Barcelona

cant determine date - teams:score - league