Příchod Azpilicuety může zkomplikovat neobvyklá klauzule

Příchod Azpilicuety může zkomplikovat neobvyklá klauzule

V poslední době se hovoří o možném příchodu Azpilicuety z Chelsea. Tomuto hráči končí v létě smlouva, ovšem jeho příchod může zkomplikovat neobvyklá klauzule ve smlouvě.

Podle španělské tiskové agentury EFE má Chelsea možnost jednostranně s hráčem prodloužit smlouvu. Ta aktuální mu končí letos v létě a stále se s londýnským klubem nedohodl na podmínkách. Dohoda by však pro jeho případné setrvání nemusela být nezbytně nutná.

V poslední smlouvě, kterou Azpilicueta podepsal, byla zahrnuta klauzule, která Chelsea umožňuje prodloužit smlouvu bez hráčova souhlasu. V tomto případě by byl příchod do Barcelony znemožněn. Katalánský klub již byl s hráčem v kontaktu a měl se s hráčem předběžně domluvit na podmínkách. Klub dále sleduje také situaci Christensena, který se v létě rovněž stane volným hráčem.


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Slyším prvně, že něco takového existuje. smiley
Azpilicueta: "Tak se teda loučím, díky a ahoj!"
Abramovic: "Nikam! Běž si zase vybalit, my jsme ti to u nás o dva roky natáhli." smiley

Bude-li chtít z Chelsea odejít, podle mě ho nechají jít bez ohledu na jakékoliv zvláštní klauzule.

12.02.2022, 01:05
_Jirka.S_ MilanBalage

Neříkám, že to bývá standard, ale je normální, že si klub (často staršího) hráče zaváže klauzulí na bezdpomínečné prodloužení smlouvy s klubem, která platí v průběhu poslední seźony. Jinak řečeno, ta možnost tady je, záleží pouze na hráči, jestli s tím při podpisu souhlasí.

12.02.2022, 22:28

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 58
2. Real Madrid CF 57
3. Club Atlético de Madrid 45
4. Villarreal CF 42
5. Real Betis Balompié 38
6. RCD Espanyol de Barcelona 34
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 23
2. Vedat Muriqi 15
3. Ferrán Torres 12
4. Ante Budimir 11
5. Lamine Yamal 10
7. Robert Lewandowski 10
9. Raphinha 8
23. Dani Olmo 6
44. Fermín López 4
50. Marcus Rashford 4
Zobrazit celou tabulku

 

Chat