PRODLOUŽÍ RAKITIĆ?

PRODLOUŽÍ RAKITIĆ?

Chorvatský záložník se už několikrát nechal slyšet, že by svou smlouvu rád prodloužil, od klubu se mu však nedostalo žádné reakce.

Budoucnost Ivana Rakitiće se v poslední době stala předmětem nejednoho titulku novin a deník Sport přišel s informací, že Barcelona nemá v plánu nabídnout Chorvatovi novou smlouvu. Určitě k tomu prý nedojde v tomto fiskálním roce a Rakitićův případný odchod by nebyl vnímán jako "traumatický."

Ve skutečnosti existují náznaky, že by Barcelona byla celkem ráda, kdyby za nějakých 65 milionů eur odešel. Měl by hned několik nápadníků, zájem projevili Juventus, Chelsea, Manchester United, Inter Milán či Bayern Mnichov.

Rakitić však dal jasně najevo, že jeho záměrem je zůstat na Camp Nou. Zrovna nedávno znovu zopakoval, že je v klubu velmi šťastný a chce prodloužit. Mezitím i jeho agent Arturo Canales prohlásil, že Rakitićův odchod je "nemožný scénář."

Josep María Bartomeu však nedávno vysvětloval, že klub momentálně nemá finanční prostředky na Rakitićovu smlouvu a příchody Arthura, Artura Vidala a Frenkieho de Jonga jasně naznačují, že v létě minimálně jeden nebo dva záložníci odejdou. Kdo půjde z kola ven?

Výsledek obrázku pro rakitic


Zdroje: barcablaugranes.com

Diskuze ke článku

  • Meshuggah82
    14.02.2019, 11:13

    Už jsem to psal. Raketa. Není nenahraditelný a momentálně se dá prodat za nejvyšší cenu. Ideální kombinace.

  • Messias Člen fanklubu
    15.02.2019, 14:24

    Prodloužil Valverde = Prodlouží Raketa, nedivil bych se, kdyby si to kladl jako podmínku svého pokračování u kormidla :)


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fanklubový eshop FC Barcelona