Prohlášení klubu FC Barcelona

Prohlášení klubu FC Barcelona

Vzhledem k závažnosti informací, které se dnes v pondělí objevily v deníku La Vanguardia a v nichž je prezident La Ligy Javier Tebas spojován s předložením falešných důkazů státnímu zástupci s cílem obvinit náš klub, chce FC Barcelona vyjádřit své nejhlubší rozhořčení, hněv a zděšení.

Z tohoto důvodu požadujeme, aby se prezident La Ligy urychleně dostavil na veřejnost a podal vysvětlení nad rámec tweetu zaslaného v ranních hodinách panem Tebasem, který postrádá studium a má výhružnou fazónu.

FC Barcelona, jak v posledních týdnech opakoval prezident Joan Laporta, se cítí být obětí mediální kampaně za události, které se nikdy nestaly: Barça nikdy neplatila rozhodčím.

Na tomto obtěžování se podílí skupina médií a autorů názorů s různou mírou úmyslů a La Liga v zákulisí rozdmýchává oheň proti klubu za přispění svého prezidenta, který se vydal jediným směrem: snaží se nás v očích veřejnosti odsoudit dříve, než budou posouzena fakta.

Není to poprvé, co prezident La Ligy použil mediální zbraně, které má k dispozici, aby poškodil FC Barcelonu, avšak na rozdíl od jeho obvyklých nesmyslů by nás nikdy nenapadlo, že by se mohl pokusit obvinit náš klub pomocí falešných důkazů.

Článek, který dnes zveřejnil deník La Vanguardia, je natolik závažný, že by měl uvést všechny kluby La Ligy do stavu pohotovosti, neboť se v něm hovoří o praktikách, které se v žádném případě neslučují s prací prezidenta La Ligy.

Už jen pro tuto skutečnost, že si přisvojuje pravomoci, které mu nepřísluší, i když také z důvodů důstojnosti a úcty k předsednictví La Ligy, by měl pan Tebas odstoupit ze své funkce. Nicméně, vědomi si jeho posedlosti pronásledováním FC Barcelony a projevování neustálé averze a zjevné nechuti k našemu klubu, chápeme, že současný prezident La Ligy bude ve svém úsilí o další poškozování našeho klubu pokračovat.


Zdroje: www.fcbarcelona.comDiskuze

Tak snad konecne vypadne. 👊 Protoze pokud je to pravda, tak neni o cem, to nemuze ustat.

03.04.2023, 19:46

Vyplatit odškodné za pomluvu a znečištění pověsti klubu! (Za předpokladu, že je to pravda)

03.04.2023, 19:58
Reekwon
Senior editor

Pokud by se podařilo Tebase z jeho funkce vyštípat, bylo by to osvobození pro celý španělský fotbal.. Ten člověk chce být soudcem i katem a neustále směřuje svou pozornost na sebe. Nedávno se dokonce nepříjemně vyjadřoval i na adresu Chelsea, se kterou nemá vůbec nic společného. Jednu dobu už vytáčel i Real Madrid, bylo to minulý rok, kdy se už musel vyjádřit i Florentino Perez, aby se Tebas už zklidnil. Nebojím se ho nazvat rakovinou LaLigy, kterou dovedl naprostého průměru, protože pod jeho vedením ztratily španělské týmy konkurenceschopnost.

03.04.2023, 20:18
blaugrana Reekwon

nedavno som niekde cital, ze mi tento rok konci mandat a tri volebne obdobia po sebe byt v cele nemoze, tak snad to tak aj je

04.04.2023, 16:06

Co to je za člověka....🤬

03.04.2023, 20:27

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Real Madrid CF 95
2. FC Barcelona 85
3. Girona FC 81
4. Club Atlético de Madrid 76
5. Athletic Club 68
6. Real Sociedad de Fútbol 60
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Artem Dovbyk 24
2. Alexander Sørloth 23
3. Jude Bellingham 19
4. Robert Lewandowski 19
5. Ante Budimir 17
30. Fermín López 8
35. Ferrán Torres 7
38. João Félix 7
47. Raphinha 6
62. Lamine Yamal 5
Zobrazit celou tabulku

 

Chat