PSG Neymara nepodepíše. Chtějí přestup a Barça čeká na Saúdskou Arábii

PSG Neymara nepodepíše. Chtějí přestup a Barça čeká na Saúdskou Arábii Foto: Alex Fau (CC BY 2.0)
  • Rovnice se uzavírá. Hráč odejde do Arábie pouze v případě, že mu bude umožněno hrát za Barçu po dobu jednoho roku
  • Pařížský klub má jasno v tom, že Brazilce zadarmo nepustí

Neymarova budoucnost se stává jasnější, i když to bude až příští týden, kdy se otevřou jednání, která by mohla být definitivní pro jeho odchod. Jak vysvětluje "RMC", PSG neuvažuje o tom, že by s Brazilcem rozvázalo smlouvu, aby mohl odejít zadarmo, a doufá, že za jeho přestup inkasuje značnou částku. Cestou, jak vysvětluje SPORT, je jeho podpis smlouvy se saúdskoarabským klubem a roční hostování v Barceloně.

Podle informací "RMC" PSG nikdy neuvažovalo o zahájení jednání o hráčově přestupu, přestože by tím zachránilo velmi důležitou smlouvu. Investovali 222 milionů eur a věří, že hráč má vysokou hodnotu smlouvy. Je pravda, že mu PSG sdělilo, že o něj nestojí, ale rozhodnutí přišlo po dlouhé úvaze a poté, co hráč trenérům řekl, že v Paříži není spokojený.

Klíčové pro celou věc je, zda bude PSG ochotno prodat hráče do Saúdské Arábie. Moc se jim do toho nechce, ale nemají na výběr. Agent Pini Zahavi už dohodu zprostředkovává spolu s dalším důležitým agentem a je jim jasné, že se vše může odblokovat. Saúdská nabídka bude významná jak z hlediska přestupové částky, tak i hráčova čtyřletého kontraktu. A vědí, že nezbytnou podmínkou, kterou si Neymar vyžádal, je, že mu v prvním roce smlouvy zprostředkují hostování do Barçy.


Zdroje: sport.esDiskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Athletic Club 0
2. Club Atlético de Madrid 0
3. CA Osasuna 0
4. Deportivo Alavés 0
5. CD Leganés 0
6. RCD Espanyol de Barcelona 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat