CoolCamp

Puyol je nakloněn příchodu Neymara i Griezmanna

Puyol je nakloněn příchodu Neymara i Griezmanna

Carles Puyol podal před začátkem pondělního turnaje ve sportu padel, kde se mimo jiné setkal i s bývalým prezidentem jeho milované Barcelony, Joanem Laportou, rozhovor a v něm se vyjádřil k možnému návratu Neymara, příchodu Antoina Griezmanna, Ousmanovi Dembélém a vzájemné souhře všech těchto ofenzivních es.

Všichni hráči věří, že když dělají rozhodnutí, konají to nejlepší a když jej udělají, jsou o tom přesvědčeni. Neymar je skvělým hráčem, který dokáže být rozdílovým. V Paříži nedokázal předvést své nejlepší výkony kvůli zraněním, ale pořád toho má ve fotbale co předvést,“ pravil Carles Puyol na adresu Neymara Júniora, jenž se rozhádal s vedením PSG a chystá se odejít.

V Barceloně se má každou chvíli oznámit i přestup Francouze Antoina Griezmanna. „Pokud přijde, fanoušci budou stát za ním a jakmile dá gól, každý si jej zamiluje,“ myslí si legendární kapitán FCB a to i přes fakt, že útočník Atlétika Madrid před rokem katalánský celek odmítl. „Skvělí hráči dokáží hrát spolu, ale vždy je zapotřebí najít rovnováhu – a to je práce trenéra. Sezona je dlouhá, hraje se dost zápasů, objeví se hodně zranění a tak čím více je hráčů, tím lepší je kádr a tím snadněji přicházejí výsledky,“ dodával jednačtyřicetiletý Puyol.

Posledním tématem byl Ousmane Dembélé, jemuž posledně okomentoval fotku na Instagramu, kde byl zachycen při prvním tréninku v novém ročníku. „Pokud se mu budou vyhýbat zranění a je soustředěný, je jedním z nejtalentovanějších hráčů na světě. Když jste mladý tak si některé věci neuvědomujete, ale pokud je o týden dříve zpátky v tréninkovém procesu, chce tím říct, že se snaží zlepšit a to je skvělé, jelikož je rozdílovým hráčem.


Zdroje: sport-english.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop