CoolCamp

Rivaldo: Lautaro Martínez není řešením pro aktuální situaci, Barcelona by měla přivést Neymara

Rivaldo: Lautaro Martínez není řešením pro aktuální situaci, Barcelona by měla přivést Neymara

Brazilský útočník z let minulých, Rivaldo, pohovořil o potenciálních přestupech Barcelony v rámci blížícího se letního okna. Vyjádřil se také k možnému navýšení mzdy Marca-Andrého ter Stegena, s nímž se Katalánci snaží dojednat nový kontrakt, a ke krajanovi Ronaldinhovi, jenž je nyní zadržen v cele v Paraguayi.

 

Lautaro Martínez vs. Neymar Júnior

Lautaro Martínez není řešením pro aktuální situaci. Dle mého bude prioritou Barcelony Neymar. Lautaro má teprve 22 let a i přes fakt, že je to dobrý hráč, který může být v budoucnu jedním z předních fotbalistů, se musí ještě vyvinout a nabrat zkušenosti. Proto si myslím, že se Barca musí v první řadě zaměřit na příchod Neymara.

Díky němu by zkompletovala úžasnou útočnou linii, kterou už jedno měla. Neymarovi je 28 let a má před sebou ještě spoustu sezon. Jeho přestup by byl skvělý, jelikož už zná klub a má osobnost, která vám umožní být rozdílovým i bez strachu, že bude hrát s Messim. Předpokládám, že by se tento návrat pozdával i právě Leovi.

Nová smlouva pro Marca-Andrého ter Stegena

Souhlasím s tím, že si ter Stegen zaslouží zvýšení mzdy a to za to, co udělal pro tým v posledních letech. Nemyslím si ale, že by měl vydělávat tolik, co Messi či Suárez, jak někteří lidé navrhují. Místo toho by měl být jedním z nejlépe placených hráčů. Jeho místo je možná hned za těmi největšími hvězdami.

Ronaldinho Gaúcho a jeho zatčení

Od doby, co Ronaldinha zatkli, jsem s ním nemluvil. Doufám, že vše dopadne dobře. Trávit narozeniny za mřížemi musí být otravné a jsem přesvědčen, že až to celé skončí, vyjde z toho silnější. Pamatuji si na jeden z jeho nejlepších gólů na MS 2002. Hráli jsme s Anglií a vyhráli 2:1. Nejprve mi nahrál a já dal první branku. Pak to dodělal on sám.

Byla to historická trefa. Padla z dlouhé vzdálenosti z přímého kopu, kde možná bylo lepší centrovat. On však vystřelil rovnou na branku Seamana. Později jsem se jej na to ptal a on mi řekl, že analyzoval brankářovu hru a věděl, že měl ve zvyku vykročit při přímácích o dva kroky dopředu a tak se jej snažil překvapit. A to se mu povedlo.


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV