Rivaldo: Lautaro Martínez není řešením pro aktuální situaci, Barcelona by měla přivést Neymara

Rivaldo: Lautaro Martínez není řešením pro aktuální situaci, Barcelona by měla přivést Neymara

Brazilský útočník z let minulých, Rivaldo, pohovořil o potenciálních přestupech Barcelony v rámci blížícího se letního okna. Vyjádřil se také k možnému navýšení mzdy Marca-Andrého ter Stegena, s nímž se Katalánci snaží dojednat nový kontrakt, a ke krajanovi Ronaldinhovi, jenž je nyní zadržen v cele v Paraguayi.

 

Lautaro Martínez vs. Neymar Júnior

Lautaro Martínez není řešením pro aktuální situaci. Dle mého bude prioritou Barcelony Neymar. Lautaro má teprve 22 let a i přes fakt, že je to dobrý hráč, který může být v budoucnu jedním z předních fotbalistů, se musí ještě vyvinout a nabrat zkušenosti. Proto si myslím, že se Barca musí v první řadě zaměřit na příchod Neymara.

Díky němu by zkompletovala úžasnou útočnou linii, kterou už jedno měla. Neymarovi je 28 let a má před sebou ještě spoustu sezon. Jeho přestup by byl skvělý, jelikož už zná klub a má osobnost, která vám umožní být rozdílovým i bez strachu, že bude hrát s Messim. Předpokládám, že by se tento návrat pozdával i právě Leovi.

Nová smlouva pro Marca-Andrého ter Stegena

Souhlasím s tím, že si ter Stegen zaslouží zvýšení mzdy a to za to, co udělal pro tým v posledních letech. Nemyslím si ale, že by měl vydělávat tolik, co Messi či Suárez, jak někteří lidé navrhují. Místo toho by měl být jedním z nejlépe placených hráčů. Jeho místo je možná hned za těmi největšími hvězdami.

Ronaldinho Gaúcho a jeho zatčení

Od doby, co Ronaldinha zatkli, jsem s ním nemluvil. Doufám, že vše dopadne dobře. Trávit narozeniny za mřížemi musí být otravné a jsem přesvědčen, že až to celé skončí, vyjde z toho silnější. Pamatuji si na jeden z jeho nejlepších gólů na MS 2002. Hráli jsme s Anglií a vyhráli 2:1. Nejprve mi nahrál a já dal první branku. Pak to dodělal on sám.

Byla to historická trefa. Padla z dlouhé vzdálenosti z přímého kopu, kde možná bylo lepší centrovat. On však vystřelil rovnou na branku Seamana. Později jsem se jej na to ptal a on mi řekl, že analyzoval brankářovu hru a věděl, že měl ve zvyku vykročit při přímácích o dva kroky dopředu a tak se jej snažil překvapit. A to se mu povedlo.


Zdroje: fcbarca.comKomentáře

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Barcelona zakázala mladíkům mobily i divoké účesy

Zákaz mobilních telefonů v šatně, při zápasech a tréninku a příliš divokých účesů a barev vlasů. To jsou pravidla, která Barcelona zavedla ve své akademii La Masia. Podle klubu panovala v posledních letech mezi mladíky "uvolněnější morálka", což poškozovalo obraz klubu.


Baldé prodloužil smlouvu

Oficiální web Barcelony oznámil, že Alejandro Baldé prodloužil smlouvu do roku 2024. Krajní bek béčka je považován za možného nástupce Jordiho Alby.


Mingueza nedohrál

Španělsko dnes vstoupilo do olympijského turnaje utkáním s Egyptem. Obránce Barcelony Óscar Mingueza nuceně střídal ve 23. minutě skrz zranění. Pravděpodobně se jedná o zranění v oblasti hamstringu.


Do Béčka prichádza Yusuf Demir

Klub dnes oznámil príchod 18-ročného talentovaného útočníka Yusufa Demira, ktorý tu bude rok hosťovať. Barça zaplatí Rapidu Viedeň 500 tisíc eur a po sezóne bude mať možnosť Demira kúpiť za 10 miliónov. [fcbarcelona.com]


Akieme prestupuje do Almeríe

Krajný bek Sergio Akieme sa oficiálne stal hráčom klubu UD Almería. Pôsobil tam minulú sezónu v rámci hosťovania, klub z Andalúzie sa ale rozhodol uplatniť opciu na kúpu. Barça zinkasuje za tohto 23-ročného obrancu 3,5 milióna eur + 10% z budúceho predaja. [fcbarcelona.com]

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. Athletic Club 0
2. Club Atlético de Madrid 0
3. FC Barcelona 0
4. Cádiz CF 0
5. RC Celta de Vigo 0
6. Deportivo Alavés 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat