Roberto: Štve mě, že ten faul neprověřili

Roberto: Štve mě, že ten faul neprověřili

Sergi Roberto se po zranění vrátil na El Clásico a popsal, jaké má ze zápasu pocity a co si myslí o Mendyho faulu.

"Dlouho jsem nehrál. Zranil jsem se v listopadu a pak se mi to vrátilo. Bylo důležité vrátit se zpátky, zahrát si alespoň pár minut a snažit se týmu pomoct."

Co říká Roberto na Mendyho faul na Braitwaiteho?

"Byl jsem přímo u toho. Myslím si, že se ho dotknul. Štve mě, že ten faul ani neprověřili. Upřímně mě překvapilo, že tak rychle řekli, že v tom žádný faul nebyl. Přece jenom VAR může rozhodnout o tom, jestli tam byl dostatečný kontakt nebo ne."
 

"Přesto jsme se snažili až do konce. Je to škoda, že se nám nepodařilo uhrát remízu. To by pro nás byl proti Realu dobrý výsledek. Na konci nám k tomu moc nechybělo. Je ale před námi v lize ještě hodně zápasů," dodal Roberto na konec.

 


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 73
2. Real Madrid CF 69
3. Villarreal CF 58
4. Club Atlético de Madrid 57
5. Real Betis Balompié 44
6. RC Celta de Vigo 41
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 23
2. Vedat Muriqi 18
3. Ante Budimir 14
4. Lamine Yamal 14
5. Ferrán Torres 12
7. Raphinha 11
10. Robert Lewandowski 11
Zobrazit celou tabulku

 

Chat