Ronaldinho: Až Messi ukončí kariéru, jeho číslo by se mělo vyřadit

Ronaldinho: Až Messi ukončí kariéru, jeho číslo by se mělo vyřadit

Budoucnost Lea Messiho v Barceloně zůstává nevyřešená, tedy alespoň oficiálně. Stále se čeká na prodloužení smlouvy s klubem, které prozatím oznámeno nebylo. Na oficiální potvrzení čeká řada fanoušků včetně Messiho bývalých i současných spoluhráčů. Tentokrát se k tomuto tématu vyjádřil Ronaldinho a na kariéru s Messim zavzpomínal také Eto'o.

 

"Messi musí v Barceloně zůstat," řekl pro web TuttoMercato.

"Až ukončí profesionální kariéru, což bude doufám až za dlouho, s jeho číslem 10 už by nikdo neměl hrát. 10 by se měla vyřadit."

Na svého bývalého spoluhráče z Barcelony zavzpomínal také Samuel Eto'o. Když měl v rozhovoru popsat, jaké to bylo hrát s Messim, reagoval takto:

"Ne, to on si hrál se mnou, to je něco jiného. Messi si hrál se mnou, já jsem s Messim nehrál,zavtipkoval Eto'o. 

 


Zdroje: www.marca.com



Diskuze

To sem nemel rad uz v NHL. Dat ke stropu dres se jmenem ok, a treba i s cislem, ale vyrazovat ho? Za me blbost

27.07.2021, 17:25
absint pyspetr

Ve Španělsku je ale pravidlo, že všichni hráči prvního týmu musí mít 1-25, ne? Tedy vyřazením jednoho čísla bychom si sami zúžili kádr.

27.07.2021, 22:08
clen_0548 absint

na to jsem zapomněl, máš recht

28.07.2021, 07:16

Stejně jako u stavby sochy jsem pro. Za stejný podmínky, že tu kariéru (v Barceloně) ukončí okamžitě

28.07.2021, 09:19

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat