CoolCamp

SD HUESCA 0:0 FC BARCELONA

SD HUESCA 0:0 FC BARCELONA

Sestava z náhradníků měla své světlé momenty, ale na víc než remízu to v Huesce nestačilo. Gólových šancí v tomto utkání prvního s posledním moc nebylo – asi nejblíže k prolomení bezbrankového skóre měli Ousmane Dembélé a Malcom, avšak i jejich koncovce trochu scházelo. 


SD Huesca

0 : 0

FC Barcelona
Soutěž LaLiga
32. kolo
Datum a čas 13. dubna 2019, 16:15
Stadion Estadio El Alcoraz
Rozhodčí
Preview Preview
90+1' Pulido 42' Todibo
90' Wagué
Sestavy
SD Huesca FC Barcelona
Santamaría - Miramón, Etxeita, Pulido, Galán - Juanpi (60' Melero), Rivera, Gomez - Avilá, Gallego, Ferreiro (72' Hernández) ter Stegen - Todibo, Murillo, Umtiti - Wagué, Aleňá (80' Arthur), Riqui Puiq (67' Alba), Dembélé (67' Coutinho) - Malcom, Boateng

Zdroje: sport.es

Diskuze ke článku

 • PiGGy Člen fanklubu
  13.04.2019, 18:41

  Až na Vidala ostuda

 • larnel Člen fanklubu
  13.04.2019, 20:08

  Zápas jsem neviděl, ale podle sestavy a výsledku mě napadá jen jedna otázka: Protočit hráče nemusí být na škodu, ale není toto už trošku moc? Myslím, že i s tímto soupeřem se dala postavit lepší sestava s tím, že se o poločase mohli protočit. Proč třeba nehrál Semedo nechápu (možná nějaké zranění). Ale chápu, že kdyby se vyhrálo, tak se bude chválit, jak si hráči odpočinuli. No každopádně snad máme dostatečný bodový polštář.

  • karlos
   13.04.2019, 20:21

   Ono to bylo spíše tím, že jsme hráli na formaci, na kterou nejsme zvyklí a naívc ještě bez nějakýho kreativního zkušenýho záložníka.

  • felpod Tipér
   14.04.2019, 12:26

   Já jsem celkem velký Semedův fanoušek, ale jsem rád, že včera hrál Moussa Wague. Když si EV uvědomí, že S.Roberto NENÍ obránce a začne ho stavět výhradně na pravýho halva, tak máme RB obsazenej výstavně - první volba Semedo a Wague mu kryje záda. Celkem si myslím, že svoje odehrál i Todibo. Prostě jak bylo psáno v článku - ta sestava měla své světlé momenty. A protože takhle nastoupili vůbec poprvé, tak do budoucna to vidím pro nás hodně slibně. (Samozřejmě kromě Boatenga, s ním se do budoucna naštěstí nepočítá a jeho včerejší zařazení do sestavy bylo asi to, co bych Valverdemu hlasitě vytknul.)

 • karlos
  13.04.2019, 23:51

  Nehráli jsme ale špatně. Šance byly.Chyběl tam jen ten zápal pro hru. My jsme totiž o nic nehráli. Náskok máme dostačující a těžké zápasy teprve před sebou. A to moc dobře hráči věděli.

  • contento
   14.04.2019, 10:24

   Nesouhlasím s tebou v jedné věci a to, že jsme o nic nehráli a hráči to dobře věděli!
   V sestavě bylo 6-7 hráčů, kteří pravidelně nenastupují a nebo nehrají vůbec. Každý z nich, pokud dostane šanci by měl předvést to nejlepší, co umí a navíc proti soupeři, který při vší úctě je na úrovni 1.-2.ligy ho porazit, zahrát si fotbal s chutí a pobavit fanoušky.
   Takže omluvu typu, že jsme o nic nehráli jako fakt neberu... nezlob se na mě
   Oni by měli hrát o to, aby tady mohli vůbec dál být!

   • karlos
    14.04.2019, 10:54

    Měli měli. To neznamená museli. A jestli ses dival na ten zápas, tak musíš uznat, že se hrálo s klidem. Nikdo nikam nespěchal. Prostě bez zájmu o nějaký bůhví jak dobrý výsledek. Tři body by dobré byly, to samozřejmě a asi 2 tutovky tam byly, takže těch 2:0 by to klidně být mohlo. Bohužel šance se neproměnily. Alespoň že se tedy ušetřili opory..


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop