CoolCamp

Semedo: Vědomí, že si Barcelona přeje mé setrvání, bylo velmi důležité

Semedo: Vědomí, že si Barcelona přeje mé setrvání, bylo velmi důležité

Pozice portugalského zadáka Nélsona Semeda v Barceloně se lepší a to se odráží i na jeho herní minutáži. Spekulace o jeho možném odchodu pak popřel sám klub, jenž chce, aby odchovanec Benfiky zůstal. V rozhovoru pro klubová média, který se konalo těsně před odletem z Miami, za tuto důvěru poděkoval.

Pocity ze setrvání

Je pro mě důležité, že jsou lidé, kteří mě chtějí tam, kde jsem. Trenér, tým, prezident – to vědomí, že si přáli mé setrvání, bylo velmi důležité. Šel jsem do Barcelony s tím, že jsem jí znal z televize a není jednoduché v ní hrát. Barca má velmi dobré hráče a náš herní styl je velice odlišný od ostatních týmů. Myslím si, že jsem se s pomocí hráčů a trenérů hodně zlepšil.

Situace v týmu před startem sezony

Připravujeme se na sezonu, která leží před námi a začíná už za necelý týden. Fyzicky jsme na tom dobře, zlepšujeme se po taktické stránce a pomáháme novým posilám. Budeme pokračovat v práci, abychom z této sezony vytěžili to nejlepší.

Přáteláky s Chelsea, Visselem a Neapolí

Asijské turné bylo dobrou zkušeností a je důležité, abychom byli nablízku fanouškům v Japonsku a USA.

Daniel Alves jako vzorový bek v Barceloně

Dani Alves nasadil velkou zodpovědnost pro všechny pravé obránce v Barceloně a jde o nejlepšího hráče, kterého jsem na této pozici viděl. Je to ta zodpovědnost, ale také motivace a satisfakce, že jsem byl zvolen do této role.

Kombinace s Ousmanem Dembélém

Velmi rád hraji s Ousmanem Dembélém. Jsme podobní hráči a navzájem si dobře rozumíme. Myslím si, že nám pomáhají naše vztahy mimo hřiště, protože spolu vycházíme.

Úřadující mistři Španělska

Ačkoliv jsme dobyli mistrovský titul už dvakrát v řadě, nebylo to snadné. Nyní chceme více. Musíme si vážit předchozích ročníků, protože to nějakou dobu nemusí být tak snadné – jak ostatně říkal i Leo. Nyní se pokusíme zvítězit v LaLize potřetí za sebou.


Zdroje: fcbarca.com, sport-english.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop