CoolCamp

Soukromý život Ousmana Dembélého je opět předmětem velké kritiky

Soukromý život Ousmana Dembélého je opět předmětem velké kritiky

Ousmane Dembélé utržil sedmé zranění za poslední dva roky a mimo tým byl 250 dní. Jeho tahy v privátním životě čelí další kritice a k celé situaci se vyjádřil jeho bývalý osobní šéfkuchař, který tvrdí, že Francouz nežije tak, jak by profesionální sportovec měl.

Mickael Naya působil do prosince roku 2018 jako vrchní kuchař pro Ousmana Dembélého, jenže pak byl propuštěn hráčovým agentem, stejně jako jeho tři předchůdci. V exkluzivním interview pro Le Parisien poodkryl roušku soukromí kolem bývalého hráče Borussie Dortmund.

Ousmane a jeho doprovod ví, že budou zkritizováni ať udělají cokoliv, čili tohle padá na ně. Jsou bohatí a nezajímá je to. Ousmane je dobrý kluk, ale nemá kontrolu nad svým životem. Žije se svým strýcem a nejlepším kamarádem, kteří se neodváží mu cokoliv říct,“ řekl na úvod.

A pokračoval: „Je to šílený život. Nikdy jsem ho neviděl pít alkohol, ale nerespektuje své časy na odpočinek a není kolem něj žádná profesionální struktura. Snažil jsem se mu organizovat všechna jídla pro nadcházející zápasy a při jeho rekonvalescenci. Šlo to dobře.

Jenže od začátku je Ousmane jiný, když je se svými přáteli. Je zvědavý, otevřený a slušný,“ dodával Naya. Podle údajů bulvárních deníků měl Dembélé odmítnout sobotní vyšetření po zápase a místo toho odletěl soukromým tryskáčem do Senegalu, což jeho zástupci popřeli.

Připomeňme, že už dříve se pod palbu kritiků dostal jeho nespořádaný život, kdy do pozdních ranních hodin hrál videohry a různě se poflakoval. Od příchodu krajan Antoina Griezmanna se, jak se jen zdálo, blýskalo na lepší časy a Dembélé se dal do kupy. Dlouho to však nevydrželo.


Zdroje: sport-english.com

Diskuze ke článku

 • felpod Tipér
  21.08.2019, 18:23

  Nebyl v Senegalu. Byl u své matky v Rouen ve Francii.
  A navíc - propuštěný kuchař... Asi trošku naštvanej. že přišel o good job, tak za nějaký bakšiš prodal "zaručené" informace tisku...
  Já tedy osobně podobným prohlášením od propuštěných zaměstnanců fakt nevěřím... smiley
  (Tím nechci říct, že je Demba vzorem všech ctností. Možná jo, možná ne - nebydlím s ním, tak nevím.
  Každopádně i ten výmysl o tom Senegalu jen ukazuje na to, že sport-english.com trochu cucá z prstu...

  • Pavel Kašuba Senior editor
   22.08.2019, 12:55

   když s ním nebydlíš tak je celkem odvážné z fleku tvrdit, že tam nejel a upřesnit, kde že to byl vlastně :D navíc jsem tam napsal to „měl“, což je svým způsobem domněnka, nikoliv stoprocentně ověřené tvrzení ... Sport je bulvár, pravda, ale existují ještě větší (Goal) + tihle mají aspoň informátory na místě

   já naopak s kuchařem souhlasím, i když jej tedy neznám a spíše věřím jemu - už při příchodu Dembélého jsem byl skeptik, což se pak do zranění na Getafe trochu změnilo, ale poslední dobou mě utvrzuje v tom, že to není vzor profesionálního hráče (i vzhledem k těm předchozím problémům, co měl)

 • xradis
  22.08.2019, 21:48

  nic ve zlém, ale athlete se překládá jako sportovec, ne atlet smiley

  • Pavel Kašuba Senior editor
   23.08.2019, 09:23

   tak to holt dopadá, když sám píšu 10 článků denně no - čistá přepracovanost :D samozřejmě vím, opraveno, díky


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV