CoolCamp

SPORT: MATHIEU PO SEZONĚ KONČÍ

SPORT: MATHIEU PO SEZONĚ KONČÍ

Jérémy Mathieu si už za Barcelonu nezahraje, píše katalánský deník Sport. Na vině není pouze jeho zranění, ale také výkonnost, kvůli které francouzský obránce nedostane důvěru ani v posledních zápasech sezony. Klub mu tak v letním přestupovém období nechá dveře otevřené.

Nevyhnutelné rozuzlení Mathieuho působení v Barçe prý uspíšily zápasy proti Málaze a hlavně proti Juventusu. Mathieu v obou případech nastoupil v základní sestavě, ale ze hřiště byl stažen už o poločase.

Na vině je údajně i jeho přístup k taktické přípravě. "Kdykoliv probíhalo setkání ohledně taktiky, vypadalo to, jako by si odešel zakouřit," měl uvést jeden z členů realizačního týmu. Proto je dokonce zpochybňována pravdivost informace, že odchovanec Sochaux nyní laboruje se zraněnou achillovkou.

Skutečností zůstává, že Mathieumu bude letos 34 let, což je pro klub při snaze omladit kádr sám o sobě pádný důvod k přestupu. Ačkoliv to pravděpodobně nebude jednoduché, Mathieu si má nové působiště najít toto léto, tedy rok před vypršením kontraktu v Barceloně. Připomeňme, že ta ho přivedla v roce 2014 z Valencie za 20 milionů eur.  


Zdroje: sport.es

Diskuze ke článku

 • Migueli Systémový administrátor
  26.04.2017, 14:06

  Spíš zahulit, podle výkonů...

 • Eidzem
  26.04.2017, 14:18

  Jen 2 roky trvalo Luchovi pochopit, že je Mathieu ztracenej.. To je na "top trenéra" fakt špičkovej výkon. No tak děkujume, že právě proti malaze a juve dostal teda důvěru i po tragických výkonech, co předváděl po celou dobu u nás! To se nám zase vyplatilo!

  • Rendzi10 Člen fanklubu (neaktivní)
   26.04.2017, 16:51

   Nemyslím si a jsem o tom přesvědčen že celou dobu nepředváděl jen tragické výkony!!!Odehral super,slušné,dobré....i slabe zapasy.Ale kde u nás nesmiley

  • MVD
   26.04.2017, 20:05

   Když dal gól Realu a Celtě, tak jsi se tu určitě ukájel. Mathieu zejména první sezónu zahrál víc než slušně!

 • Jhonys
  26.04.2017, 14:40

  to se dalo čekat. A teď nemyslím to, že asi kouří během taktické porady (WTF smileysmiley)

 • LeoMessi Tipér
  26.04.2017, 15:14

  Další ztrátová záležitost, první špičková sezona, potom obrovský propad..takže nemyslím že se nám to nějak zvlášť vrátilo. Navíc ten věk, v Evropě za něj dostaneme tak 3mega, jedině že by to zachránila Čína, tam by možná ještě těch 20 mohlo kápnout..smileysmiley

 • clen_0548 Člen fanklubu
  26.04.2017, 15:15

  nikdo si ho nevezme, takže jej bude platit i další rok.
  navíc se vrátí další skvělý TOP nákup Vermaelen, kterého si taky nikdo nevezme... atd atd

 • Nemesis11
  26.04.2017, 16:28

  No ty voleeee jako neříkám, že je Jeremy nějaká hvězda, ale tohle si nezaslouží...... Jako stoper byl podle mě více než kvalitní a nějaké obrovské kiksy na stoperu nedělal! To že ho Enrique jako blázen nasadí proti Juve na levou obranu, na který nikdy nehrál, nikdy mu to tam nešlo je věc druhá, první gol proti Juve byla jeho chyba za druhý nemohl, kdyby se to bralo podle výkonů proti Juve tak by za ten výkon musela letět půlka týmu, včetně hrůzostrašně hrajícího Mascherana a Iniesty. Mathieu si podle mě vždy odehrál svoje, že občas udělal chybu? a co? Alves udělal spoustu kiksů a hrál za nás 8let. Příjde mi, že Jeremy je jen obětní beránek, protože za naše prašivý výkony v letošní sezoně, za ty dardy na půdě PSG, JUVE, La Coruně, Malaze nemůže rozhodně on

  • Rendzi10 Člen fanklubu (neaktivní)
   26.04.2017, 16:54

   Jeremy byl vždycky otloukánek a vše se házelo na něj...v teto sezoně si ale mohl oddechnout jeho ulohu otloukánka převzal Gomessmiley..ikdyž bych taky řekl že neprávem,páč výkony většiny byly špatné ale bohužel na někoho je to lepší hodit

  • Jhonys
   26.04.2017, 19:28

   máš pravdu, souhlasím. Jen jeden detail, Jérémy na LB hrával docela často, ve Vale smiley

  • MVD
   26.04.2017, 20:07

   Máš pravdu, Mathieu zahrál zejména první sezónu u nás víc než dobře. Na jeho góly proti Realu a Celtě určitě nezapomenu. Ale už je čas odejít, přece jenom 34 je už slušná porce let na stopera v TOP týmu. A Jéremy není žádný Terry.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit