Tebas: Je divné, že od City nebo PSG nepřišla nabídka za Messiho

Tebas: Je divné, že od City nebo PSG nepřišla nabídka za Messiho

Prezident LaLigy Tebas veřejně přiznal, že situaci ohledně prodloužení Messiho smlouvy bude bedlivě sledovat, aby nedošlo k jakémukoliv porušení finančního fair-play. 

,,Určitě bych kvůli Messimu nepřimhouřil oko, to je nemožné. V LaLize, především tedy v ekonomickém sektoru je mnoho lidí, kteří na to dohlížejí. Často musíme hráčům nebo jejich agentům objasnit daná ekonomická pravidla, protože o nich často neví a v posledních letech jsme jim to museli pravidelně vysvětlovat."

,,Co se Messiho týče, budeme na vše pečlivě dohlížet. Je divné, že nepřišla žádná nabídka od Manchesteru City nebo PSG. To se mi nezdá. Věřím ale, že chce Messi v Barceloně opravdu zůstat," uvedl Tebas.

Vysvětloval také dopad pandemie na fotbalové velkokluby:

,,Velké kluby pandemie velmi ovlivnila, protože se dostaly do špatné pozice, co se ekonomické situace týče. V případě Atletica tady mluvíme o obrovském dluhu, ale je pravdou, že mají kapacitu na to, aby ten dluh splatili. Teď se v ekonomice klubů musíme soustředit na delší časová období, například na to, jak na tom kluby budou za 3, 4 roky."


Zdroje: marca.comKomentáře

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Barcelona zakázala mladíkům mobily i divoké účesy

Zákaz mobilních telefonů v šatně, při zápasech a tréninku a příliš divokých účesů a barev vlasů. To jsou pravidla, která Barcelona zavedla ve své akademii La Masia. Podle klubu panovala v posledních letech mezi mladíky "uvolněnější morálka", což poškozovalo obraz klubu.


Baldé prodloužil smlouvu

Oficiální web Barcelony oznámil, že Alejandro Baldé prodloužil smlouvu do roku 2024. Krajní bek béčka je považován za možného nástupce Jordiho Alby.


Mingueza nedohrál

Španělsko dnes vstoupilo do olympijského turnaje utkáním s Egyptem. Obránce Barcelony Óscar Mingueza nuceně střídal ve 23. minutě skrz zranění. Pravděpodobně se jedná o zranění v oblasti hamstringu.


Do Béčka prichádza Yusuf Demir

Klub dnes oznámil príchod 18-ročného talentovaného útočníka Yusufa Demira, ktorý tu bude rok hosťovať. Barça zaplatí Rapidu Viedeň 500 tisíc eur a po sezóne bude mať možnosť Demira kúpiť za 10 miliónov. [fcbarcelona.com]


Akieme prestupuje do Almeríe

Krajný bek Sergio Akieme sa oficiálne stal hráčom klubu UD Almería. Pôsobil tam minulú sezónu v rámci hosťovania, klub z Andalúzie sa ale rozhodol uplatniť opciu na kúpu. Barça zinkasuje za tohto 23-ročného obrancu 3,5 milióna eur + 10% z budúceho predaja. [fcbarcelona.com]

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. Athletic Club 0
2. Club Atlético de Madrid 0
3. FC Barcelona 0
4. Cádiz CF 0
5. RC Celta de Vigo 0
6. Deportivo Alavés 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat