Tebas opět ukázal svou tvář. Podněcuje kampaň proti Barçe, vysvětluje Laporta

Tebas opět ukázal svou tvář. Podněcuje kampaň proti Barçe, vysvětluje Laporta

Promluvil o kauze, která trápí nejenom Barcelonu, ale i celou La Ligu. Prezident klubu Joan Laporta vydal oficiální stanovisko k případu Negreira. Katalánský velkoklub se rozhodl zadat vyšetřování případu ohledně údajné případu s placením šéfa rozhodčích. Nyní se tedy provádí nezávislá analýza toho, co se ve skutečnosti stalo.

Státní zastupitelství ani policie doposavad Barcelonu neinformovaly, že by byl klub v procesu jakéhokoli vyšetřování.

"To si klub, jeho členové a fanoušci zaslouží. Hluboce litujeme, že neustále dochází k únikům dokumentace, informací a dat, které jsou vyšetřovány státním zastupitelstvím," řekl na úvod barcelonský prezident. Podle něj by byly být veškeré interní informace pod dohledem.

Během prvního funkčního období Joana Laporty byly vystaveny faktury s dokumenty a nahrávkami potvrzujícími požadované služby.

Klub provádí vnitřní vyšetřování a brzy uspořádá tiskovou konferenci, kde představí všechny informace, které má.

Podle 60letého představitele Blaugranas je šéf La Ligy Javier Tebas zaujatý v tomto případu. "Znovu si sundal masku. Ve své kariéře už ukázal svojí fóbii z Barcelony. V roce 2005 nechtěl, aby Messi hrál za Barcelonu.

Teď to na nás vytahuje, protože nepodepisujeme smlouvu s CVC, a protože chceme Superligu. Se mnou u kormidla si uvědomil, že nemůže ovládat Barcelonu na dálku jako předtím. Večírek je u konce," vysvětlil Joan Laporta.

Ten dále zmiňuje, že se Tebas dále snaží destabilizovat celou situaci. "Přeje si, abych nebyl prezidentem FC Barcelona. Neudělám mu takovou radost, protože klub patří k jejím členům," dodal.


Zdroje: fcbarca.comDiskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Athletic Club 0
2. Club Atlético de Madrid 0
3. CA Osasuna 0
4. Deportivo Alavés 0
5. CD Leganés 0
6. RCD Espanyol de Barcelona 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat