Ter Stegen: Bod pro nás není dobrý

Ter Stegen: Bod pro nás není dobrý

Barcelona v nedělním zápase remizovala na hřišti Getafe 0:0. Marc-André ter Stegen byl i přes 22. čisté konto zklamaný.

"Bod pro nás není dobrý. V prvním poločase jsme měli velkou šanci. Tráva byla vysoká, tady se vždycky hraje těžce."

"Víte, jak je těžké hrát na suchém hřišti. Situace jsme řešili jinak než obvykle. Je to výsledek, který pro nás není dobrý, ale bod samozřejmě bereme."

"Minulý týden jsme měli ještě méně šancí než v dnešním zápase. V těchto zápasech, ve kterých soupeř bojuje o všechno se hraje velmi těžko."

"Chtěl bych pořád vyhrávat. Je potřeba neztrácet další body, tohle musí být náš postoj. Musíme bojovat."


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat