UMTITI UDĚLÁ VŠE PRO TO, ABY NASTOUPIL PROTI LYONU

UMTITI UDĚLÁ VŠE PRO TO, ABY NASTOUPIL PROTI LYONU

Středního obránce už déle trápí problémy s kolenem.

Samuel Umtiti kvůli zranění kolene nadále zůstává mimo hru, doufá však, že by na zápas Ligy mistrů proti Lyonu mohl být fit. Barcelona se s jeho bývalým klubem utká v osmifinále a první zápas je na hřišti francouzského soupeře naplánován na 19. února, odveta pak na 13. března.

Umtiti do zápasu nenastoupil už od listopadu, v rozhovoru pro Lyon TV však vyjádřil své naděje, že bude schopný do osmifinále zasáhnout.

"Udělám vše, co bude možné, abych byl připraven na zápas Ligy mistrů proti Lyonu na Groupama Stadium."

"Hrozně moc se těším na to, že se znovu setkám s fanoušky Lyonu."

Barcelona odmítla stanovit pevné datum Umtitiho návratu. Na přelomu roku se Francouz vydal do Kataru na "opatrnou léčbu," do prvního týmu se však stále nevrátil.

Ernesto Valverde už na tiskových konferencích několikrát zopakoval, že doufá v brzký návrat Umtitiho, který se nejspíše za každou cenu snaží vyhnout operaci.

Výsledek obrázku pro umtiti


Zdroje: barcablaugranes.com

Diskuze ke článku

 • jjnovo Senior editor
  08.02.2019, 11:22

  Ani se mu nedivím, že nechce pod kudlu, ikdyž by to možná bylo nejlepší řešení. Doufám, že se brzy vrátí do základu, Pique s Lengletem jsou excelentní, kór Francouz válí! Ale sami to celé neodkopou.

  • Tarja Senior editor
   08.02.2019, 16:29

   Nevím, co přesně s tím má, ale přecházení problému a hraní "na sílu" se nikdy nevyplácí, zvlášť u tak ošidné věci, jako je koleno... Operace a následná rehabilitace v dnešní době dokážou až zázraky, ještě k tomu v Barce, kde musí mít v tomto ohledu elitu. Ale to se vracím na začátek, záleží, co s tím vlastně má...

  • clen_0548 Člen fanklubu
   08.02.2019, 17:42

   no s tim excelentnim....umi zahrat skvele, to jo


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fanklubový eshop FC Barcelona