CoolCamp

Valverde: Myslel jsem si, že tato záložní řada bude nejlepší, ale prohráli jsme

Valverde: Myslel jsem si, že tato záložní řada bude nejlepší, ale prohráli jsme

Pod pořádnou palbu kritiků a fanoušků se po porážce 0:1 na stadionu Athleticu dostal trenér Ernesto Valverde, který se své zájmy snažil obhájit v pozápasovém interview, kde byl dotázán na složení záložní řady, pozici Griezmanna, Suárezově zranění a dopadu Messiho absence.

Závěry ze své 5. ligové porážky u Barcelony

Tady nejde o předsezonu, nýbrž o konkrétní kolo. V prvním poločase jsme nehráli dobře, protože jsme byli příliš daleko od našich soupeřů. Nedostávali jsme se do hry a nekontrolovali jsme zápas, i když jsme zaznamenali více jasné šance. Musíme být více agresivní na polovině soupeře. V druhé půli jsme dominovali, ale soupeř se zatáhl a bylo obtížné vytvářet nebezpečí. Chyběla nám jiskra a příležitost. Když je Aduriz na hřišti, každý balon ve vzduch u je nebezpečný. Dal krásný gól a když jsem viděl, jak jej střílí, doufal jsem, že to zvedne výše.

Post Antoina Griezmanna

Na leváka hrajícího na levé straně to nebylo tak špatné, ne? Pokud hraje poblíž pokutového území, je pevným bodem, jelikož se dobře pohybuje. Je však zapotřebí dominovat v zápase, aby se toho využilo. Musí se zapojovat do hry a snažit se být součástí akcí.

Zranění Luise Suáreze

Má problém s lýtkem a musíte počkat na vyšetření. V druhém poločase jsme se nacházeli ve vápně Athleticu a Suárez nám chyběl.

Absence Lionela Messiho

Jsme zvyklí na to, jak Leo odblokuje obtížné situace, ale musíte si umět poradit i když s námi není. Už jsme při jeho absenci odehráli i dobré zápasy. Když jste v šestnáctce a Messi není na hřišti, je těžké po něm netesknit.

Rafinha Alcántara

Zahrál dobře a vždy ze sebe vydává to nejlepší.

Hostování Philippa Coutinha v Bayernu

Po konci minulého ročníku nad tím hráč uvažoval. Teď se objevila příležitost a máme to, co máme.

Záloha z posledního zápasu proti Neapoli

Tehdy jsme hráli velmi dobře a chtěl jsem opět vidět, že jsou Ivan i Busi důležití. Myslel jsem si, že tato záloha bude nejlepší, ale prohráli jsme.


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

  • Jirka
    17.08.2019, 21:35

    Komentář byl smazán.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV