CoolCamp

Valverde nebyl spokojený. Hráli jsme otřesně, takhle si nemůžeme dovolit ztratit zápas, říkal po remíze s Osasunou

Valverde nebyl spokojený. Hráli jsme otřesně, takhle si nemůžeme dovolit ztratit zápas, říkal po remíze s Osasunou

Trenér Barcelony Ernesto Valverde pochopitelně nebyl s výsledkem 2:2 v Pamploně spokojený a po závěrečném hvizdu analyzoval, proč k němu došlo.

Průběh utkání

Nehráli jsme dobře, hráli jsme otřesně. Protivníci byli vepředu a nám se nedařilo dostat do jejich šestnáctky. Měli jsme jednoduché příležitosti, ale oni zesílili a nám se nedařilo na posledních metrech představovat hrozbu. Ve druhé půli jsme dominovali, ale pak přišla ta absurdní akce, po které protivník dostal penaltu. Nemůžeme si dovolit nechat takhle proklouznout zápas mezi prsty a potřebujeme se zlepšit na hřišti a v útoku. Soupeř dostal bod za remízu a nám se nedařilo.

První gól

Soupeř dokáže dát branku po určité situaci a o tom fotbal je. Můžete se splést, to se stává. Neměli jsme potřebné držení míče, které by nám umožnilo hrát dobře. Více bolí to, co se stalo v druhém poločase. V útoku potřebujeme větší kontinuitu.

Hra Osasuny

Vypadala tak, jak jsem předpokládal. Víme, jak Osasuna hraje a co se u ní může stát. Je určitě potřeba vymanit se zpod tlaku.

Ivan Rakitič

Co vám mám k tomu říct? Posledně jsme odehráli dobrý zápas a rozhodl jsem se stejně. Mám spoustu hráčů na výběr a neschází mi možnosti. Mé rozhodnutí se netýkalo přestupu, to v žádném případě.

Penalta

Neviděl jsem tu akci. Hráč v takové situaci nemůže nic dělat.


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV