CoolCamp

Valverde: Pískot z tribun? Je dobře, že jsou na nás fanoušci nároční

Valverde: Pískot z tribun? Je dobře, že jsou na nás fanoušci nároční

V rámci pozápasového servisu po včerejším vystoupení Slavie Praha v Barceloně v rámci Ligy mistrů se nyní podíváme na vyjádření trenéra katalánského výběru, Ernesta Valverdeho.

Vždy rádi vyhráváme a dnes (vyjádření proběhlo v úterý, pozn. přek.) jsme nebyli efektivní v dobrých šancích, které jsme měli. Soupeři neměli jasnou příležitost, ale představovali hrozbu, když nám sebrali míč, jelikož jej rychle vyvezli v rámci protiútoku. Nepovedlo se nám převést dominanci v branky a vzhledem k příležitostem jsme měli vyhrát.

Protivníci hráli ve velmi vysunuté obranné linii, v níž měli šest hráčů. V Praze hráli vcelku podobně, ale ne úplně. Bylo pro nás obtížné upravit načasování a o tom jsem s Gerardem mluvil. Díky Nélsonovým výpadům po pravé straně se nám něco dařilo, ale mohlo to být lepší.

Posledně jsme prohráli s Levante a nezapomínáme na to, že to nebyl jeden z nejlepších zápasů v našem podání. A dnes je tomu opět tak. Máme za sebou dva špatné duely a uvědomujeme si, že tlak na tým je vysoký. Musíme tak odpovědět. Předtím jsme zvítězili v sedmi po sobě jdoucích zápasech a nyní se opět objevil strach. Uvidíme, zdali se z něj rychle dostaneme a vyhrajeme nad Celtou. A pískot? Je dobře, že jsou na nás fanoušci nároční.

Alba má problém s femorálním svalem a uvidíme, co na to řeknou doktoři. Vždy mám na lavičce náhradníků krajního obránce. Naposledy to byl Jordi, dnes Sergi, jenž dokáže zahrát na obou stranách. Počítáme však i s Júniorem. A Busquets se cítil slabě. Měl žaludeční potíže, nebylo to zranění.


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV