CoolCamp

Valverde: Ve vyrovnaných zápasech s dobrými soupeři je možnost spolehnout se na Lea Messiho výhodou

Valverde: Ve vyrovnaných zápasech s dobrými soupeři je možnost spolehnout se na Lea Messiho výhodou

Na pozápasové tiskové konferenci na stánku Wanda Metropolitano okomentoval lodivod Barcelony, Ernesto Valverde, triumf svých borců 1:0 nad domácím Atlétikem a veledůležité tři body z něj pramenící. Saúl Ňíguez pak výsledek označil za nespravedlivý.

Ernesto Valverde

Vyhráli jsme a jedná se o extrémně důležité body. Na Wandě Metropolitano trpíte a nejdůležitější je vítězství. Takový začátek jsme od Atlétika očekávali. Prvních 20 minut nám protivník ublížil každou ofenzivní akcí a postupem času jsme začali hru více kontrolovat. Oba týmy pak měly své šance a my byli v druhé půli trošku lepší.

Na hřišti byli dva brankáři, kteří dokáží činit zázraky a často předvádějí skvělé zákroky. Líbilo se mi všechno. Zápas se musí hodnotit jako celek. Na začátku jsme trpěli, ale získali tři body a nebudeme myslet na to, co bylo špatné. Ve vyrovnaných duelech s dobrými soupeři je možnost spolehnout se na Lea vždy výhodou.

Myslím si, že si Piqué vede dobře. Mohl dokončit zápas, ale bylo lepší to neriskovat.

Saúl Ňíguez

Z toho, co se dělo na hřišti, to abych byl upřímný vypadá, že výsledek je nespravedlivý. Odehráli jsme skvělé utkání a soupeři neměli příliš mnoho šancí, ovšem když se objeví Messi, dělá to, co dělá a to s velkou lehkostí. A proto je nejlepší.

Obáváme se, protože nevyhráváme, nicméně naše pocity jsou lepší. Poslední 3-4 zápasy byly dobré a od začátku jsme tlačili naše protivníky a chtěli jsme převzít iniciativu. Je to obtížný okamžik kvůli výsledkům. Vydáváme ze sebe všechno a není možné nám něco zaručit, ale výhry nepřicházejí.

Ano, vidíme tabulku. Vše, co můžeme dělat, je pracovat. Nakonec udělal rozdíl Messi, který se objeví v jedné akci a trefí se. Měli jsme naše šance, ale ter Stegen zareagoval, občas se štěstím. Výsledek určil Messi. Není nejlepší moment řešit téma přijetí Griezmanna. Děkuji fanouškům, protože i v době porážek jsou nejlepší.


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit