CoolCamp

Viceprezident Betisu byl pobouřen, že Sergi Roberto nedostal červenou, Amor zhodnotil výkon barcelonských stoperů

Viceprezident Betisu byl pobouřen, že Sergi Roberto nedostal červenou, Amor zhodnotil výkon barcelonských stoperů

Na závěr pozápasových vyjádření vám přineseme ještě komentáře ze strany vedení obou nedělních soupeřů. Zatímco Guillermo Amor z Barcelony si vzal na paškál výkony Clémenta Lengleta se Samuelem Umtitim, José Miguel López Catalan popsal své pobouření nad faktem, že jeden z barcelonských hráčů nebyl vyloučen a i proto Betis nakonec padl doma 2:3.

José Miguel López Catalan (na fotce vpravo)

Jsme v šoku a velmi rozzlobení, protože rozhodčí se opět rozhodli pískat proti Betisu. Nebylo to férové. V situaci ze 4. minuty, kdy Lenglet zahrál rukou po Fékirově střele, se nařízení penalty ani nemělo konzultovat s videem. Faul Sergiho Roberta na Aleňu měl určitě skončit žlutou kartou. Měla to být jeho druhá, ale sudí mu to daroval a povolil mu pokračovat ve hře.

Jsme opravdu pobouřeni. Celou sezonu trpíme porážky díky takovýmto chybám. Něco takového se nemá vůbec dít. Je škoda, že s klubem jako Betis je takto zacházeno. Ten systém nefunguje dobře. Nemůže se stát, aby sudí, kteří mají 3 až 4 minuty na podrobné zhlédnutí, nic nenahlásili. Podáme stížnost na svaz. Máme nejlepší fanoušky v celé zemi a ti trpí za tento špatný systém.

Guillermo Amor

Dnes (vyjádření proběhla včera, pozn. přek.) jsme zopakovali to, co jsme udělali v Bilbau a navíc jsme se ještě povznesli a vyhráli. Jsme silný tým, který chce bojovat o všechno a dneska jsme si vytvořili spoustu příležitostí. Také v obraně hrajeme dobře, ačkoliv normálně by v základní sestavě byl Piqué. Lenglet a Umtiti si vedli dobře, jsou to sebevědomí hráči.

Stopeři odehráli dobrý zápas. Ohledně příchodu útočníka nemůžeme podávat jména. V médiích se objevil Loren, ale také další. Musíme počkat na vyřešení situace Dembélého a pak se rozhodnout. Pokud se naskytne dobrá příležitost někoho přivést, uvidíme, zdali se nám jí povede i provést. Messi hraje i bez střelby branek velmi dobře a zapojuje se do hry.

Pracuje, vede zápas a nahrává. A ten případ s Abidalem? Leo je s námi od dětství. Zažíval klubové problémy a proto se do nich takto angažuje. Pokaždé, když promluví, je normální, že to má ozvěnu, jelikož se jedná o nejlepšího hráče na světě.


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

  • pmadar1 Člen fanklubu
    10.02.2020, 12:29

    Nuž, pán viceprezident... Ako začať... Neodpískaný faul na Messiho pred následnou vašou penaltou ok? Neodpískaný faul na Arthura na hranici pokutového územia ok? Neodpískaný faul na Messiho v pokutovom území ok? Niekoľko extrémne tvrdých zákrokov na členky hostí bez potrestania ŽK ok? Treba si tak trochu poupratovať pred vlastným prahom a až potom sa pustiť do práce pred dverami suseda...


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV