VIDAL: CHCI VŠECHNO VYHRÁT

VIDAL: CHCI VŠECHNO VYHRÁT

Chilský reprezentant si dnes užil oficiální prezentaci coby hráč FC Barcelony a nechyběla samozřejmě ani tisková konference.

Arturo Vidal se dnes stal oficiálně hráčem Barcelony a je tak už čtvrtou posilou tohoto léta. Po úspěšné zdravotní prohlídce podepsal tříletý kontrakt a poslední informace hovoří o tom, že do Bayernu by za něj mělo putovat 19 milionů euro plus možné tři miliony ve formě bonusů.

Vidal se ke svému přestupu poprvé vyjádřil už včera, když přistál v Barceloně, a jeho první slova samozřejmě sršela nadšením. "Jsem šťastný. Abych byl upřímný, jsem ohromně šťastný. Už se nemůžu dočkat, až začnu trénovat se svými spoluhráči, až obléknu tak slavný dres a dokážu zde významné věci."

"Je to sen. Doufám, že splním své cíle. Jsem tu, abych vyhrál všechny možné trofeje a na hřišti kvůli tomu nechám vše."

"Budu pořádně bojovat, s obrovskou touhou, abych vždycky pomohl týmu a zajistil, že pokaždé vyhrajeme."

"Chci všechno vyhrát. Doufám, že během těch tří let tady dokážeme vyhrát všechno, o co budeme hrát."

"Jsem nadšený, že budu hrát s Messim, Suárezem Busquetsem...všichni jsou to úžasní hráči."

V podobném duchu pak pokračoval i na dnešní tiskové konferenci. "Jsem velmi šťastný, že se přidávám k Barçe, nejlepšímu týmu na světě. Doufám, že kouči pomůžu tím, že budu makat co nejlépe to půjde."

Vidal také vysvětloval, že fyzicky se cítí velmi dobře, protože měl dostatek času na to, aby veškeré zdravotní patálie doléčil. Se svým bývalým klubem stihl absolvovat měsíční letní přípravu. "Přišel jsem, abych na hřiště přinesl spoustu energie. Doufám, že Messimu a týmu pomůžu překonat každou překážku."

"Připojit se k Barçe je pro mě krokem vpřed. Budu tvrdě dřít, abych fanouškům přinášel radost."


Zdroje: fcbarcelona.com

Diskuze ke článku

 • The_DoctoR
  06.08.2018, 21:37

  Za 19 Mega určitě fajn smiley

  • karlos
   06.08.2018, 23:05

   To jo,je to ale simulant jak poleno.Na druhou stranu bych ho prirovnal ke kantemu.Vidal je sice horší, ale daleko agresivnější.No,jsem zvědav,kdo to odnese Raketa/Arthur/Dembele(Coutinho pude diky Vidalovi na kridlo a Dembele do pr...)/Denis/Rafinha

   • karlos
    08.08.2018, 23:13

    No jo no...uvidite samismiley

 • LeoMessi Tipér
  07.08.2018, 01:12

  Vidal je možná horší než Kante, ale to jen momentálně. Pokud se dostane do pohody jako byl v Juve a vlastně chvílema i v Bayernu, tak je stejně TOP. Když už ho tu tedy máme, tak věřím tomu, že když mu nepřepne a nebude mít nějaké ty prohřešky a vyladí formu, k čemuž mu určitě pomuže i obrovská motivace a chuť hrát za Barcu, tak by nám tu mohl 2-3 roky nadělat spoustu parády smiley

 • La_Pulga
  07.08.2018, 11:00

  Myslím si, že dobrý nákup. Zostava pre budúcu sezónu by mohla vyzerať celkom zaujímavo.

 • Rivaldinho
  07.08.2018, 18:26

  Ja nie som presvedčený o správnosti tejto kúpy. Mám pocit, že ide o hráča za zenitom. Najlepšie roky zažil v Juventuse. Uznávam ale, že typologicky je to hráč, aký Barce chýba. Je dobré, ak má mužstvo aj nejakého drevorubača/ dřevorubce.

  Navyše som čítal, že Modrič má v Reale plat 6,5 mil. a Vidal by mal v Barce zarábať 9 Mil. To nepotrebuje žiadny komentár.

  • The_DoctoR
   07.08.2018, 21:47

   Jako Masch hrál u nás do kolika? Vidal má ještě 2 roky v top formě před sebou...


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fanklubový eshop FC Barcelona