VILLARREAL CF 4:4 FC BARCELONA

Strhující utkání ve Villarrealu po osmi gólech skončilo remízou. Žlutá ponorka sice brzy hlavně díky Malcomovi prohrávala 0:2, ale rychlonozí útočníci si z barcelonské obrany udělali trhací kalendář a ještě v 90. minutě mělo skóre podobu 4:2. Jenomže střídající Lionel Messi dalším přímákem vykřesal naději a Luis Suárez v poslední akci udělal dokonalou tečku za tímto duelem.

2. dubna 2019, 21:30 Camp Nou Digi Sport 1

Villarreal CF

4 : 4 Hernández Hernández

12' Coutinho (A - Malcom)
  16' Malcom (A - Vidal)
Chukwueze 23'
González 36'
  39' Busquets
  42' Lenglet
Mori 45+1'
Ekambi 50'
Iborra (A - Morlanes) 62'
  77' Vidal
Barcca (A - Cazorla) 80'
  83' Aleňá
  85' Roberto
  85' Messi
  86' González (2. ŽK)
  90' Messi
  90+1' Suárez
Cáseres 90+1'
  90+2' Suárez

Asenjo - González, Mori, Ruiz - Gaspar, Morlanes (63' Cáseres), Cazorla, Pedraza -, Chukwueze (87' Bonera), Iborra - Ekambi (74' Bacca)

Ter Stegen - Roberto, Lenglet, Umtiti, Alba - Vidal, Busquets (73' Rakitič), Arthur (73' Aleňá) - Malcom, Suárez, Coutinho (60' Messi)

no, docela smíšené pocity... jindy by byl člověk z takového finiše nadšený, ale já to v závěru Ponorce i přál... aby mančaft doma dal čtyři góly barce a v 90. minutě vedl 4:2, to už si tu výhru zasloužili, tým body potřebuje jako sůl (my už snad náskok neztratíme) a fanoušci by z toho měli svátek... Tohle je krutý.

02.04.2019, 23:36
Caltic8
Administrátor

1) smileysmileysmileyJá se bavil... byť teda nadávek padlo taky dost.
2) Tahle poloviční rotace je k ničemu. O Albu se už vyloženě bojím.
3) Umtitimu by mohl někdo vysvětlit, že hrát nemusí, a vlastně že nemusí ty vybrečený prachy brát v Barceloně, když hodlá 90 minut jenom vyklusávat. Tohle zraněním fakt neomluví.
4) Proč hrál Vidal, který byl proti těm rychlým brejkům Villarrealu k ničemu, takže se akorát vykartoval na zápas, kde jsme ho naopak potřebovali?
5) Messi dokonalý.

02.04.2019, 23:37

No a Messiho přímák, to byla zase lahůdka. Čekal jsem, jestli to pošle po zemi pod zdí nebo do bližšího roku, a on to takhle nakouří na vzdálenější tyč... Neuvěřitelný. smiley

02.04.2019, 23:44
xradis xradis

*rohu

Migueli
Systémový administrátor

V roce 2009 jsme také nad Villarrealem vedli o 2 góly a nakonec remizovali...pak jsme vyhráli Trebl smileysmiley

03.04.2019, 08:29

Ja som to na sedlaka vypol v 86min a to som teda cumel, ked som 5min neskor kontroloval tabulku smiley
Messi so Suarezom na paradu, akurat takymto stylom si teda moc neoddychnu. Umtiti na facku, rotacia zasa nevysla, ale aspon potesil Malcom, ktory keby dostaval viac priestoru, mohol byt uz tiez vykonmi dalej.

Ale zase Santiho mi bolo strasne luto ked som pozeral zaznam. Vcera si to tam neskutocne daval a bolo vidiet ze si ten futbal uziva smiley

03.04.2019, 08:45