CoolCamp

Watford bojuje s Barcelonou o nadějného Francouze Hassana

Watford bojuje s Barcelonou o nadějného Francouze Hassana

V kádru Chateauroux působí sedmnáctiletý Haissem Hassan, na něhož už přistála nabídka ve výši dvou a půl milionů eur od Watfordu. Do hry o tohoto francouzského talenta se ale přidala i Barcelona.

Haissem Hassan má za sebou povedenou sezonu v barvách druholigového Chateauroux, konkrétně jeho juniorky, a jako první zůstal viset na radaru Watfordu. Ten podle deníku L’Equipe nabídl 2,5 milionů eur. Nyní se však o slovo přihlásila Barca.

Za ní by sedmnáctiletý reprezentant výběru své kategorie nastupoval v týmu Juvenilu A, který od letoška vede Víctor Valdés. Hassan, narozený 8. února 2002 s tržní hodnotou 500 tisíc eur a výškou 173 centimetrů, si zahrál 25 minut v prvním ligovém kole proti Clermont Foot a celých 90 ve druhém s Rodez.

Skauti, kteří byli vysláni do Francie, přinesli vedení samé pozitivní zprávy a očekává se, že sledování jeho vývoje bude pokračovat. Bylo by však logickým tahem, kdyby Hassan zůstal ještě rok ve své domovině (nepočítáme-li jeho alžírské kořeny) a pořádně se otrkal v Ligue 2.


Zdroje: sport-english.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit