Xavi: Barcelona je nejtěžší a nejnáročnější tým na světě

Xavi: Barcelona je nejtěžší a nejnáročnější tým na světě

Trenér Xavi hovořil na tiskové konferenci před čtvrteční odvetou čtvrtfinále Evropské ligy proti Frankfurtu. 

"Jsme povinni vyhrát a hrát dobře. Tohle je Barcelona."

"Pro ty, kteří znají klub je to o dokonalosti. To je důvod, proč je to nejtěžší klub na světě. Na světě není žádný jiný klub jako Barcelona. Nelze jej srovnávat."

"Nedíváme se na Madrid, abychom na sebe kladli nějaké požadavky."

"Pokud se nedaří, nejsme šťastní. Takoví jsou Katalánci. Naše historie nám dává závazek hrát dobře a vyhrávat. Od Cruyffovi éry byla laťka nastavena hodně vysoko."

Trenér Xavi byl dotázán na potencionální zájem o polského útočníka Lewandowského:

"Rozumím otázce, ale není čas o něm mluvit. Je to hráč, ke kterému mám velký respekt, ale soustředíme se na zápas."

 


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

nejtěžší?? tak to asi nebylo myšleno, nejsložitější??? smiley

14.04.2022, 11:21
smazáno McL_cule

Najťažší je asi Real s Marcelom, ktorý môže pokračovať ako sumo zápasník.

14.04.2022, 15:39

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat