Xavi: Chceme lidem udělat radost

Xavi: Chceme lidem udělat radost

Trenér Xavi po dnešním tréninku, který byl posledním před zítřejším zápasem Joan Gamper Trophy, hovořil pro média.

"Týmu se daří velmi dobře. Z tréninků máme dobré pocity. Tento týden jsme trénovali v horku, ale s tím se musíme vypořádat. Vyvolali jsme u fanoušků velké vzrušení, což jsme mohli vidět při prezentaci Roberta. Chceme lidem udělat radost."

"Fanoušky potřebujeme. Jejich podpora je pro nás zásadní. Po zápasech Gamper Trophy, které se hrály bez diváků, to bude vzrušující. Budeme se snažit, aby mohli být lidé na tým hrdý."

Vyjádřil se také na adresu Daniho Alvese:

"Bude dobré udělat s Danim rozlučku. Když jsem mu sdělil, že musí klub opustit, řekl jsem, že si ji zaslouží. Mluvil jsem o tom s prezidentem, aby se to mohlo uskutečnit."


Zdroje: www.sport.esKomentáře

Mne urobíte radost keď sa konečne podarí všetkých zaregistrovať a ked sa zbavíme nepotrebných hráčov

06.08.2022, 22:17
karlos Despot

Asi tak....

06.08.2022, 22:55
karlos Despot

Asi tak....

06.08.2022, 22:55
cechoma karlos

Asi tak....

07.08.2022, 14:09
karlos cechoma

😅😅 Klikl jsem na "Přidat komentář" a nic se nestalo. A jelikož jsem extrémně ne.. tedy trpělivý, klikl jsem ještě jednou 😆

07.08.2022, 15:25

Mě by udělalo radost vidět návrat k původním hodnotám. Vyhodit sráče typu Laporty, Alemanyho apod neschopné zmetky. Dojet kontrakty a vsázet zase na akademii. Raději než se víc a víc zadlužovat, kvůli příchodů hráčů, které pak vyplácíme aby odešli ..

08.08.2022, 11:07

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Nico míří na hostování do Valencie

Nico González se rozloučil se svými spoluhráči, trenérským štábem a zaměstnanci klubu. Španěl zítra podstoupí lékařskou prohlídku před odchodem na hostování do Valencie. Mladík už je na cestě do Valencie. [@gerard romero]


Velké tržby v Botize na Camp Nou během Gamper Festu

Během Gamper Festu se v Botize, oficiálním obchodě FC Barcelony na Camp Nou prodalo zboží v hodnotě 400 000€. Největším tahákem je Robert Lewandowski. 


Pablo Torre po zápase s Olotem

Pablo Torre po zápase s Olotem: ,,Chtěli jsme vyhrát, ale chyběl nám rytmus, což je logické, protože jsme měli jen pár tréninků. Ještě máme celou předsezónu na to, abychom se zlepšili. Udělali jsme několik dobrých věcí, ale samozřejmě také několik špatných. Nyní se musíme zlepšit. Chystáme se na turné, na kterém se utkáme s několika skvělými týmy. Debut? Mám velkou radost, ale nakonec jde zatím o to, abychom chytili rytmus. Za Barçu nehrajete každý den. Můj otec seděl na tribuně a vím, že byl velmi šťastný. Jsem také velmi šťastný." [TV3, Mundo Deportivo, Barça TV].
Koundé se dohodl s Barcelonou, kluby jednají

Barça se dohodla na smlouvě s Julesem Koundém. Nyní jedná se Sevillou o možné výměně. Variantami jsou Memphis a Dest, ale jejich vysoké platy dohodu ztěžují.

[@gerardromero]


Frenkie de Jong nechce odejít, ale ani snížit plat

Fabrizio Romano: ,,Agent Frenkieho de Jonga informoval Barcelonu, že záložník odmítá opustit Camp Nou a zároveň odmítá snížení platu. Manchester United už o tom ví."

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. UD Almería 0
2. Athletic Club 0
3. Club Atlético de Madrid 0
4. FC Barcelona 0
5. Cádiz CF 0
6. RC Celta de Vigo 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat