Xavi: Je to skvělý pocit mít Fatiho zpátky

Xavi: Je to skvělý pocit mít Fatiho zpátky

Trenér Xavi byl po sobotní výhře na hřišti Betisu velmi šťastný. Jeho tým si díky této výhře zajistil účast v příštím ročníku Ligy mistrů.

"Možná jsme v mnoha zápasech nehráli zrovna nejlépe, ale máme vítězného ducha a hráči jsou soutěživí."

"Kvůli některým zbytečným ztrátám jsme dovolili Betisu hrát. Jsou aspekty, které je potřeba zlepšit. Vyhráváme však proti týmům, které jsou v tabulce blízko nás. Porazili jsme všechny z TOP 10, ale musíme být více konzistentní."

Trenér chválil Fatiho, který vstřelil první gól utkání:

"Ansu má dar. Je to skvělý pocit mít ho zpátky. Je to rozdílový hráč. Potřebuje jen poloviční šanci, aby mohl skórovat. Řekl mi, že by pro něj bylo lepší hrát ze strany. Sdělil jsem mu, že by se mohli střídat s Aubou, ale chtěl hrát nalevo."

 


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat