Xavi: Je to velké zklamání

Xavi: Je to velké zklamání

Barcelona včera prohrála nad Manchesterem United 1:2 a v Evropské lize končí. Trenér Xavi neskrýval po porážce na Old Trafford zklamání.

"Je to velké zklamání. V zápasech v Evropě rozhodují malé detaily a ty jsme neměli pod kontrolou. To je důvod, proč končíme."

"Máme pocit, že jsme byli mnohem lepší než v minulé sezóně, ale prohráli jsme s Bayernem, Interem a Manchesterem United. Musíme se snažit být konkurenceschopnější a sebekritičtí, abychom dokázali být v příští sezóně lepší."

Xavi si posteskl nad vyrovnávací brankou, která byla podle něj klíčová:

"První gól nás bolel. V míčích 50 na 50 a v jednotlivých soubojích jsme se trápili. Je to tým, který hraje velmi intenzivně."

Trenér nechtěl být k hráčům přehnaně kritický:

"Je to škoda, protože tým ze sebe vydal všechno a zaslouží si více. United jsou fyzicky velmi silní."

Na závěr Xavi dodal, že je potřeba otočit list a soustředit se na další zápasy:

"Jedinou pozitivní věcí je, že nás v neděli čeká další ligový zápas a ve čtvrtek semifinále Copa del Rey. Jsme ve hře o dvě trofeje a my je chceme vyhrát, protože jsou pro klub velmi důležité."


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat