Xavi k případu Negreira: Nepodaří se jim nás rozhodit

Xavi k případu Negreira: Nepodaří se jim nás rozhodit

Kromě špatných zpráv ohledně Pedriho návratu na hřiště se Xavi vyjádřil také k případu Negreira. Na sobotním tréninku se také ukázal viceprezident Rafa Yuste, který se zdravil se všemi hráči a krátce hovořil také s Xavim a jeho asistenty.

"Nepodaří se jim nás rozhodit. V tom prostě neuspějí. Budeme soutěživí a budeme se snažit vyhrát, čímž dáme jasně najevo, že chceme vyhrát ligu," prohlásil Xavi.

"Jsme stabilní tým, s tím není problém. Tento útok byl jasně mířený na čest našeho klubu a měl nás vyvést z míry. V Bilbau se k nám chovali docela nepřátelsky a dovedu si představit, že to tak bude i jinde. Musíme se soustředit na fotbal a vyhrávat zápasy, nic jiného."

Také se vyjádřil ke komentářům prezidenta Laporty, že to je pouze účelová kampaň proti Barceloně:

"Slova prezidenta není třeba dále rozvádět. On je vedoucí celého projektu. Já se k tomu tolik vyjadřovat nechci. Soustředím se především na fotbal a ovládnutí ligy, což je naším hlavním cílem."

 


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Real Madrid CF 9
2. Athletic Club 9
3. Villarreal CF 7
4. FC Barcelona 7
5. RCD Espanyol de Barcelona 7
6. Getafe CF 6
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Jorge de Frutos 1
2. Álvaro García 1
3. Isi Palazón 1
4. Casals 1
5. Karl Etta Eyong 1
7. Raphinha 1
8. Ferrán Torres 1
9. Lamine Yamal 1
Zobrazit celou tabulku

 

Chat