Xavi: Máme základnu, kterou můžeme dále budovat

Xavi: Máme základnu, kterou můžeme dále budovat

Barcelona v sobotu sice doma proti Realu Sociedad prohrála, po utkání však Katalánci převzali mistrovský pohár a Xavi byl po zápase velmi spokojený.

"Byla to skvělá zkušenost. Přineslo mi to spoustu vzpomínek z doby, kdy jsem byl hráčem," řekl o sobotní oslavě s pohárem.

"Sezóna byla skvělá. Fanoušky jsem před sezónou žádal o jednotu a myslím si, že jsme ji dosáhli. Mezi týmem a fanoušky je velká harmonie."

Xavi uznal, že zápas se jeho týmu příliš nepovedl:

"Měli jsme na víc. Slavili jsme prakticky celý týden a je těžké udržet koncentraci. Snažili jsme se, nehráli jsme špatně, ale nepředvedli jsme to nejlepší."

Na závěr dodal:

"Titul má velkou váhu. Máme velmi mladé hráče a základnu, kterou můžeme dále budovat a která musí být pevná. Odtud na ni navážeme. Příští rok se přesuneme na Montjuïc, nebude to jednoduchý rok, ale s pomocí fanoušků to bude další velká výzva."


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat