Xavi: Museli jsme být odvážní

Xavi: Museli jsme být odvážní

Barcelona v nedělním zápase zvítězila na půdě Realu Sociedad 4:1. Trenér Xavi po tomto utkání hovořil s novináři.

Barcelona nemohla před začátkem sezóny zaregistrovat všechny posily. Pro druhé utkání stále nebyl k dispozici Jules Koundé. Xavi tak byl nucen se sestavou experimentovat:

"Myslím si, že to fungovalo. Remíza z prvního zápasu nebyla dobrá, takže jsme museli vyhrát. Postavil jsem Baldeho, který hral jako falešné křídlo a měli jsme navíc jednoho útočného hráče. V podstatě jsme měli čtyři útočníky. Riskovali jsme, ale fungovalo to. Ansu Fati je schopen v zápase něco změnit. Raphinha také. Dembélé dal gól, který nás dostal do vedení, takže si myslím, že dneska hráli dobře všichni. Museli jsme být odvážní, abychom tento zápas vyhráli."

Své vyjádření přidal také Pedri:

"Po minulém nezdaru to byl velmi důležitý zápas. Byli jsme velmi motivovaní vyhrát a to se nám povedlo."

Pedri také pochválil Lewandowského, který vstřelil dvě branky v den svých 34. narozenin:

"Je mu 34, ale vypadá to, že mu je 20. Všechny ty góly, které dává a způsob jakým pracuje a pomáhá týmu, jsou skvělé."

 


Zdroje: www.marca.com



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat