Xavi: Musíme více využívat Lewandowského

Xavi: Musíme více využívat Lewandowského

Xavi hovořil po utkání proti Celtě Vigo, který jeho tým vyhrál 1:0. Trenér uznal, že hráči musí ve hře více využívat Lewandowského. Jediný gól utkání vstřelil Pedri.

"Musíme více hrát s Lewandowskim, který dokáže podržet míč," uvedl.

"Musíme se zlepšit, být sebekritičtí. První poločas jsme hráli dobře, vytvořili jsme si hodně šancí. Takový zápas musíme rozhodnout dříve."

"Ve druhém poločase jsme dobří nebyli. Nechali jsme Celtu hrát a ta se dostala do tlaku. Možná to bylo také únavou," uznal Xavi.

"Je to důležité vítězství, ale musíme hrát jako v prvních třiceti minutách."

"Teď se již soustředíme na Inter. Těchto tří bodů si vážíme, protože jsou důležité pro udržení na špici."

Krátce se vyjádřil také k El Clásicu, které je na programu v neděli:

"El Clásico je nevyzpytatelné. Loni jsme na tom nebyli dobře, ale vyhráli jsme 4:0. Pokusíme se tento zápas vyhrát a ukázat charakter."

 


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat