Xavi: Nemá smysl hrát zápas proti Mallorce

Xavi: Nemá smysl hrát zápas proti Mallorce

Barcelona bude v zápase na hřišti Mallorcy postrádat celkem 17 hráčů. Xavi hovořil o tomto utkání na tiskové konferenci.

"Nemá smysl zítra hrát," řekl Xavi.

"Je to hraniční situace. Tento zápas měl být odložen. Není to stížnost, ale zdravý rozum."

Navzdory situaci je Xavi před tímto zápasem odhodlán a nebude hledat výmluvy:

"Nezbývá nám nic jiného, než bojovat s těmi, které máme. Mallorca je v podobné situaci, ale chybí jim méně hráčů. Je to chaotická situace. Půjdeme si ale po tři body, protože jsou pro nás velmi důležité."

Xavi se také vyjádřil k situaci ohledně Dembélého:

"Nejsem zklamaný. Je to vyjednávání a někdy jsou jednání složitá. Pozice Barcelony je ale jasná a proces stále probíhá."

"Jsem stále pozitivní a doufám, že se obě strany dohodnou. Je to hráč, který dokáže udělat rozdíl a může nám hodně pomoci. Pokud má natrénováno, může být jedním z nejlepších na světě. Ví, že Barcelona je jeden z nejlepších klubů a je to pro něj příležitost."


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat