Xavi: Nevím, jestli de Jong zůstane v Barceloně

Xavi: Nevím, jestli de Jong zůstane v Barceloně

Frenkie de Jong v utkání proti New York Red Bulls nastoupil poprvé v základní sestavě a poprvé na své přirozené pozici ve středu zálohy. Xavi v pozápasovém rozhovoru však jeho budoucnost v klubu nepotvrdil.

"Nevím, jestli zůstane. Ještě je čas a může se stát spousta věcí. Zatím je součástí týmu stejně jako ostatní hráči."

"To, že v některých zápasech hrál jako střední obránce nebylo znamením toho, že by měl odejít. Nepotřebuji dávat hráčům znamení podle sestavy, mohu s nimi mluvit napřímo."

"Udělal jsem nějaké změny a jedna z nich byla postavit Nica na pozici středního obránce, proto se Frenkie posunul zpět do zálohy. Jsem šťastný, že mám v týmu mnoho všestranných hráčů. Díky tomu máme více možností."


Zdroje: www.sport.esKomentáře

Zajtra sa rozviaze zmluva s Martinom Nazariom.

31.07.2022, 14:57

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Nico míří na hostování do Valencie

Nico González se rozloučil se svými spoluhráči, trenérským štábem a zaměstnanci klubu. Španěl zítra podstoupí lékařskou prohlídku před odchodem na hostování do Valencie. Mladík už je na cestě do Valencie. [@gerard romero]


Velké tržby v Botize na Camp Nou během Gamper Festu

Během Gamper Festu se v Botize, oficiálním obchodě FC Barcelony na Camp Nou prodalo zboží v hodnotě 400 000€. Největším tahákem je Robert Lewandowski. 


Pablo Torre po zápase s Olotem

Pablo Torre po zápase s Olotem: ,,Chtěli jsme vyhrát, ale chyběl nám rytmus, což je logické, protože jsme měli jen pár tréninků. Ještě máme celou předsezónu na to, abychom se zlepšili. Udělali jsme několik dobrých věcí, ale samozřejmě také několik špatných. Nyní se musíme zlepšit. Chystáme se na turné, na kterém se utkáme s několika skvělými týmy. Debut? Mám velkou radost, ale nakonec jde zatím o to, abychom chytili rytmus. Za Barçu nehrajete každý den. Můj otec seděl na tribuně a vím, že byl velmi šťastný. Jsem také velmi šťastný." [TV3, Mundo Deportivo, Barça TV].
Koundé se dohodl s Barcelonou, kluby jednají

Barça se dohodla na smlouvě s Julesem Koundém. Nyní jedná se Sevillou o možné výměně. Variantami jsou Memphis a Dest, ale jejich vysoké platy dohodu ztěžují.

[@gerardromero]


Frenkie de Jong nechce odejít, ale ani snížit plat

Fabrizio Romano: ,,Agent Frenkieho de Jonga informoval Barcelonu, že záložník odmítá opustit Camp Nou a zároveň odmítá snížení platu. Manchester United už o tom ví."

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. UD Almería 0
2. Athletic Club 0
3. Club Atlético de Madrid 0
4. FC Barcelona 0
5. Cádiz CF 0
6. RC Celta de Vigo 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat