Xavi: Pokud tady nebudou peníze, Barcelona půjde jinou cestou

Xavi: Pokud tady nebudou peníze, Barcelona půjde jinou cestou

Xavi hovořil na tiskové konferenci před úterním zápasem proti Celtě Vigo. Pozastavil se také nad plány pro příští sezónu.

"Bude záležet na finanční situaci klubu. Nějaké plány máme, ale pokud nebudou peníze, musíme jít jinou cestou," řekl Xavi o plánech pro příští sezónu.

Vyjádřil se také k případným odchodům:

"V tomto směru máme celkem jasno. Tři kola před koncem je těžké měnit názor."

Barcelona si již zajistila účast v Lize mistrů, nyní má však další cíl:

"Musíme skončit druzí, abychom se dostali do Supercopy."

V úterý se trenér Xavi bude muset obejít bez Busquetse, který si odpyká karetní trest:

"Busquets tady nebude věčně. Toto je důležité mít na paměti při plánování budoucnosti."

"Nemáme v kádru hráče, který má stejný profil jako Busquets. Bude to velká ztráta. Musíme najít možnosti i bez něj."

"Musíme mít na každé pozici dva hráče. Některé pozice zdvojené nemáme, takže by bylo dobré na tom zapracovat."

Kromě Busquetse do zápasu nezasáhnou také zranění Nico, Pedri a Roberto. Jako jediní záložníci k dispozici tak zůstavají Frenkie de Jong, Gavi a Puig.


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat