Xavi: Real Madrid je favorit

Xavi: Real Madrid je favorit

Ve čtvrtek večer je na programu první utkání semifinále Copa del Rey. Barcelona se představí na půdě Realu Madrid. Xavi promluvil na předzápasové tiskové konferenci. Trenér neváhal uznat, že favoritem před tímto zápasem je soupeř.

"Real Madrid je nadále favorit, bez ohledu na naší situaci. Jsou úřadujícími šampiony LaLigy a Ligy mistů. Finále Supercopy s tím nemá nic společného," řekl Xavi.

"Jsme tým v procesu budování a myslím si, že soupeř je favorit. Musím být upřímný, nevadí mi to takto říct."

"Jsme na pokraji finále a to nás motivuje. Dáme do toho všechno a budeme bojovat na maximum."

Xavi také promluvil o zranění Pedriho, Dembélého a Lewandowského. Navzdory těmto absencím se Xavi zavázal, že k utkání přistoupí na maximum:

"Víme, že jsou těžkým soupeřem. Víme, že jsou momenty, ve kterých nedominují, ale poté se rychlým přechodem do útoku dostanou na dva, nebo tři doteky k brance."

"Je to velmi těžký soupeř. V lize nás porazili skvělým výkonem. Myslím si, že se rozhodne na Camp Nou, ale budeme chtít vyhrát."


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat