XAVI SNÍ O TOM, ŽE BUDE JEDNOU TRÉNOVAT BARCELONU

XAVI SNÍ O TOM, ŽE BUDE JEDNOU TRÉNOVAT BARCELONU

Potvrdil to jeho otec, který zároveň zhodnotil i novou posilu Barcelony.

Joaquim Hernandez, otec barcelonské legendy, v rozhovoru pro Esports COPE vyprávěl o budoucnosti svého syna, nejdřív však začal zhodnocením nově příchozího Arthura. "Když podepíšete nového hráče, je zcela běžné, že se začnou dělat unáhlené úsudky. Arthur je vynikající hráč, ale stejně jako každý, kdo přijde, potřebuje čas na adaptaci."

Joaquim dále vysvětloval, že tajemstvím úspěchu při adaptaci v Barceloně je "hodně trénování a obětování potřebného času." Potvrdil, že hrát za Barcelonu není nic snadného a aby to Arthur zvládl, potřebuje mimořádně tvrdě makat.

"Je obrovský rozdíl mezi hráči, kteří prošli akademií a těmi, co přicházejí zvenku," pokračoval a nezapomněl zmínit, že nestačí být jen dobrým hráčem. Je potřeba získat "DNA Barçy" co nejrychleji to půjde.

A nakonec přišla řeč právě na budoucnost Joaquimova syna. "Jeho snem je trénovat jednoho dne FC Barcelonu, ale není potřeba nikam spěchat. Xavi si stále hodně užívá fotbal a zatím neuvažoval o tom, že by skončil a stal se trenérem."


Zdroje: sport-english.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fanklubový eshop FC Barcelona