Xavi: Vyhrát LaLigu? Nic nevzdáváme

Xavi: Vyhrát LaLigu? Nic nevzdáváme

Xavi hovořil na tiskové konferenci před nedělním derby na půdě Espanyolu. V souvislosti se zlepšenými výkony trenér hovořil mimo jiné o nejvyšších ambicích, které jeho tým stále má. 

"Nic nevylučujeme, ale ztráta je velká," řekl Xavi na úvod.

"Cílem je skončit v první čtyřce, ale nevzdáváme se ničeho. Pocit z naší hry je stále lepší a uvidíme, kam se dostaneme."

"Po taktické stránce jsme se zlepšili. Obecně se zlepšujeme v mnoha aspektech."

Dani Alves bude kvůli vyloučení chybět a trenér Xavi jeho absenci okomentoval:

"Cítím se špatně. Je to velmi důležitý a bude nám chybět. Rozumí poziční hře a je produktivní, dává góly a připisuje si asistence."

Dále se vyjádřil k situaci ohledně Dembélého:

"Jak jsem již řekl, Dembélého jsem chtěl proti Atléticu postavit, ale červená karta plány změnila. Je součástí týmu a jsem si jistý, že nám pomůže. Rozhodnu se, kdy ho postavím a kdy ne."

 

 


Zdroje: www.marca.com



Diskuze

Nevím jak vy, ale v posledních týdnech, kdy týmy, které jsou v tabulce před námi i za námi, častokrát zaváhaly a naše výkony jdou nahoru, začínám po očku sledovat i bodový rozdíl mezi Realem a námi.
Ten rozdíl se pomalu, ale jistě zmenšuje.. smiley

12.02.2022, 23:05

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat