Xavi: Zranění jsou problém, ale musíme ukázat, že máme skvělý tým

Xavi: Zranění jsou problém, ale musíme ukázat, že máme skvělý tým

Barcelonu v sobotu večer čeká utkání na hřišti Mallorcy. Během reprezentační přestávky se zranili Araújo, Koundé, de Jong a Memphis. Xavi by rád viděl, že i v tomto okamžiku jeho tým ukáže sílu.

"Je to frustrující, ale musíme se dívat dopředu," řekl Xavi.

"Každý hráč to má jinak. Příčiny zranění mohou být různá. Hráče vždy čeká náročné cestování a program. Není to ale o tom hledat lidi, kteří za to mohou. Je to smůla. Nyní je okamžik, kdy musíme ukázat svou sílu."

Na to, jak vyřešit problém, že reprezentační pauzy narušují sezonu, má Xavi řešení.

"Hráči by mohli hrát měsíc a půl vkuse za národní týmy a potom by už zbytek roku strávili v klubu. Nebylo by to špatné, pokud má FIFA v plánu dělat Mistrovství světa každé dva roky."

Mallorca nebude jednoduchý soupeř:

"Je to těžký zápas na půdě soupeře. Javier Aguirre ví, jak nad protivníky získat výhodu, jelikož je jeho tým silný v obraně. Mají dobrou formu a pro nás je to kvůli všem zraněním komplikované."


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Real Madrid CF 21
2. FC Barcelona 19
3. Villarreal CF 16
4. Real Betis Balompié 15
5. Club Atlético de Madrid 13
6. Sevilla FC 13
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 9
2. Julián Álvarez 6
3. Karl Etta Eyong 5
4. Vinicius Junior 5
5. Ferrán Torres 4
11. Robert Lewandowski 4
12. Raphinha 3
25. Lamine Yamal 2
36. Fermín López 2
60. Pedri 1
Zobrazit celou tabulku

 

Chat