Xavi: U Julese Koundého nevidím problém

Xavi: U Julese Koundého nevidím problém

Xavi hovořil po včerejší porážce 1:3 na hřišti Valladolidu. Kromě nepovedeného zápasu mluvil také o situaci Julese Koundého, který měl Xavimu říct, že chce hrát na pozici středního obránce.

"Ano, mluvil jsem s ním. V jeho případě nevidím problém. Oba jsme ze schůzky odešli spokojeni," řekl Xavi a uznal, že se s hráčem sešel.

Dále již hovořil o zápase:

"Je těžké se na tyto zápasy připravit. Snažili jsme se, ale dělali jsme chyby. Prvních dvacet minut jsme hráli dobře. Vytvořili jsme si čtyři, nebo pět šancí. Ve druhém poločase nám chyběla kvalita. Byli v těžké situaci a zaslouženě vyhráli. Výsledek je spravedlivý."

"Věděli jsme, že střídají dva systémy se čtyřmi, nebo pěti obránci. Potřebovali nutně vyhrát. Hráli dobře dopředu a my jsme dělali chyby."

"Hráči mají za sebou těžký rok. Byl to rok, kdy se hrálo Mistrovství světa. V každém případě jsme vyhráli Supercopu a ligu, což bylo naším cílem. Dnes jsme nehráli dobře. Zbývají nám dva zápasy a musíme se zlepšit."

"Vystřídali jsem Marca, abychom ochránili jeho cenu Zamora a také proto, že si to Iñaki zaslouží. Gratuluji mu, protože si odbyl ligovou premiéru. Také mě těší gól Lewandowského."

 


Zdroje: www.sport.esDiskuze

Koundého jediný post....stoper.Tento borec je pro FCB nevhodný nákup......jen můj názor.

29.05.2023, 17:30

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Tabulka LaLigy

1. Real Madrid CF 21
2. FC Barcelona 20
3. Girona FC 19
4. Club Atlético de Madrid 16
5. Real Sociedad de Fútbol 15
6. Athletic Club 14
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Jude Bellingham 6
2. Takefusa Kubo 5
3. Álvaro Morata 5
4. Robert Lewandowski 5
5. Sergio Arribas 4
18. Ferrán Torres 3
44. Raphinha 2
45. João Cancelo 2
65. Pedri 1
76. Pablo Gavira 1
Zobrazit celou tabulku

 

Chat