CoolCamp

Z OBRANY DO ZÁLOHY?

Z OBRANY DO ZÁLOHY?

Barcelona údajně plánuje využívat příští sezónu Sergiho Roberta v záloze, nikoliv na pravém kraji obrany. Pravý kraj obrany katalánského giganta má posilnit Héctor Bellerín, nebo Nélson Semedo.

Podle deníku Mundo Deportivo si nový barcelonský trenér Ernesto Valverde přeje podepsat nového pravého obránce, jelikož plánuje využívat Sergiho Roberta primárně ve středu zálohy.

Odchovanec Barcelony nastupoval na pozici pravého obránce poslední dvě sezóny. Během sezóny 2015-16 se na tomto postu střídal s Danim Alvesem. Během letošní sezóny se na pravém kraji obrany objevoval pravidelně, vysoký počet minut na tomto postu mu zajistilo i zranění kotníku Aleixe Vidala.

Mundo Deportivo dále píše, že Barcelona již kontaktovala Bellerína. Arsenal však o prodeji svého hráče nechce ani slyšet a za dvaadvacetiletého Španěla požaduje 50 milionů euro.

Barcelona má však v záloze "plán B". Katalánci si uvědomují, že Gunners nebudou ochotni svého pravého obránce prodat, a proto kontaktovali Nélsona Semeda, pravého beka Benficy. Podle portugalských deníků A Bola a Rekord zahájily Barcelona a Benfica jednání o přestupu Semeda na Camp Nou.

Cena třiadvacetiletého Portugalce ale není o moc nižší, než je cena Bellerína. Momentálně se údajně přestupová částka projednává. Některé zdroje uvádí částku kolem 34 milionů euro, jiné zase částku blížící se 50 milionům eur.


Zdroje: football-espana.net, talksport.com

Diskuze ke článku

 • Snoop
  04.06.2017, 13:28

  Já bych za tyhle peníze radši přivedl toho Azpiho, kdyby to bylo jen trošku možný.

  • MVD
   04.06.2017, 13:53

   To já taky, ale Chelsea ho nepustí a on si kufry taky balit nebude.

   • Snoop
    04.06.2017, 14:09

    Tak mohli by ho za zajímavou částku pustit. Určitě by ho měli v systému se třemi stopery jak nahradit. A mě by se líbil na pravé straně moc. Má obrovský kvality co se týče bránění. Což obzvláště na pravé straně pod Messim, může hodit.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV