Zápas s Atléticem - vyprodáno

Zápas s Atléticem - vyprodáno

AKTUALIZOVÁNO 2.11. Jeden ze šlágrů podzimu máte možnost sledovat přímo na stadionu. A kromě tohoto výjimečného zážitku nás čeká také utkání Barçy B, večeře u Suáreze, prohlídka města, pláž, tréninkové centrum, zápas basketu a házené, ale také si ověříme, jak postupuje stavba nového Camp Nou a určitě navštívíme i Muzeum. Zájezd je již plně obsazen, další společný výlet proběhne v jarní části sezóny.

 

Zápas

FC Barcelona a Atlético Madrid se spolu utkají o víkendu 2./3. prosince 2023 na Olympijském stadionu. Lístky jsou na tribunu za brankou. Pokud by chtěl někdo jiná místa - stačí napsat.

 

Letenky

Na zápas vyrazíme z Prahy. Odlet do prosluněné Barcelony proběhne v pátek 1. prosince. Zpáteční let do Prahy pak v pondělí 4. prosince. V ceně jsou také sedadla vedle sebe. Na palubu letadla si je možné vzít pouze malé příruční zavazadlo (o rozměrech 40x20x25 cm!). Pro zájemce je možnost za příplatek 1 500 Kč odbavit také druhé zavazadlo (55x40x20cm, do 10 kg, které si berete také s sebou na palubu).

 

Ubytování

Ubytováni budeme ve skvělém hostelu hned vedle Camp Nou se standardním vybavením. Pokoje jsou pouze pro 2 osoby.

 

Prohlídka města

S průvodcem Miguelim budete mít možnost obdivovat krásy tohoto dech beroucího města. Na programu bude trasa od nemocnice Sant Pau až do přístavu, a tak se postupně navštíví známá Sagrada Família, Casa Amatller, domy Gaudího, známá ulice Passeig de Grácia a náměstí Plaça Catalunya. Dále Palau de la Música Catalana, Catedral de Barcelona, náměstí Plaça Sant Jaume a Plaça Reial, Carrer del Bisbe a La Rambla. Další dílo Gaudího Palau Güell a poté samotný přístav. A nebude chybět ani moře a pláže.

 

Muzeum

Na programu bude také prohlídka okolí Camp Nou, abychom zkontrolovali aktuální stavební práce. A hlavně navštívíme také provizorní Muzeum Barçy, které je přesunuto do haly naproti Botigy, kde své zápasy hrají lední hokejisté (ano, čtete dobře).

 

Večeře u Suáreze

Nebude chybět ani večeře v restauraci Chalito, kterou vlastní Luis Suárez. Z bohaté nabídky si můžete vybrat například Messiho oblíbené jídlo - Milanesu.

 

Ostatní sekce a sporty

Na programu budou také další utkání jiných týmů a ostatních sportů jmenovitě zápas Barçy B na stadionu Johana Cruyffa a utkání basketbalistů a házenkářů v Palau Blaugrana.

 

Ambasador

Ambasadorem, hlavním organizátorem a také průvodcem městem bude Tomáš Škurek (Migueli). V Barceloně byl již 37x včetně 20 oficiálních zájezdů. Jsme přesvědčeni, že veškeré jeho zkušenosti povedou k maximální spokojenosti všech zúčastněných.

 

Cena

Cena pro členy fanklubu je 15 900 Kč. V ceně je zahrnuta zpáteční letenka (tedy let tam i zpět) z Prahy i se sedadly vedle sebe, ubytování na 3 noci v pokoji pro 2, vstupenka na zápas, prohlídka města s průvodcem a ambasador po celou dobu pobytu. Cena pro nečleny fanklubu je 17 900 Kč. Zájezd je již plně obsazen, další společný výlet proběhne v jarní části sezóny.

 

Přihláška

Zájemci se mohou přihlásit na email miguelifcb@seznam.cz. V mailu je potřeba uvést jméno a příjmení, telefonní číslo a číslo člena (pokud jste členy fanklubu). Poté je potřeba zaslat zálohu ve výši 6 000 Kč na účet 2900890933/2010 (nebo na Euro účet: 2200890940/2010, IBAN: CZ1420100000002200890940, příjemce: CK CoolCamp s.r.o.), do poznámky pro příjemce uveďte vaše příjmení a Atletico. Variabilní symbol vám přijde spolu se smlouvou do mailu.

 

Předchozí zájezdy zájezdy naleznete zde.

 

Tomáš ‘Migueli‘ Škurek

PB Lleó de Dues Cues
Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Penya novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Athletic Club 0
2. Club Atlético de Madrid 0
3. CA Osasuna 0
4. Deportivo Alavés 0
5. CD Leganés 0
6. RCD Espanyol de Barcelona 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat