Zápas s Granadou - vyprodáno

Zápas s Granadou  - vyprodáno

AKTUALIZACE 10.1. 2024 - VYPRODÁNO. Zápas FC Barcelony na Olympijském stadionu a Barcelonský karneval k tomu? Ano, již za měsíc! A Festival La Laia jako bonus. A kromě těchto výjimečných zážitků nás čeká také večeře u Suáreze, prohlídky města, pláž, Muzeum, a také si ověříme, jak postupuje rekonstrukce Camp Nou. 

Zápas

FC Barcelona a Granada se spolu utkají o víkendu 10./11. února 2024 na Olympijském stadionu. Lístky jsou na tribunu za brankou. Pokud by chtěl někdo jiná místa - stačí napsat.

 

Letenky

Na zápas vyrazíme z Prahy. Odlet do prosluněné Barcelony proběhne v pátek 9. února (večer). Zpáteční let do Prahy pak v úterý 13. února (odpoledne/večer). V ceně jsou také sedadla vedle sebe. Na palubu letadla si je možné vzít pouze malé příruční zavazadlo (o rozměrech 40x20x30 cm). Pro zájemce je možnost za příplatek 1 500 Kč odbavit také druhé zavazadlo (55x40x20cm, do 10 kg, které si berete také s sebou na palubu).

 

Ubytování

Ubytováni budeme ve skvělém hostelu hned vedle Camp Nou se standardním vybavením. Pokoje jsou pouze pro 2 osoby.Karneval a festival

V srdci zimní Barcelony se koná magická kombinace La Laia Festivalu a karnevalu. La Laia, oslava městského ducha, nabízí návštěvníkům pestrý výběr kulturních zážitků. Můžete se těšit na tradiční představení, která odrážejí bohatou historii a kulturu Barcelony, s podmanivými příběhy a legendami, jež jsou pečlivě uchovávány generacemi. Následuje Barcelonský karneval, který město rozzáří živými barvami, rytmickou hudbou a tancem. Ulice se naplní rozmanitými průvody, kde každý kostým a výzdoba vypráví svůj vlastní příběh, inspirovaný místními folklórními motivy a moderními vlivy. Během karnevalu se setkáte s tanečníky, hudebníky a umělci, kteří se s vámi podělí o svou vášeň pro svátek. Nádherné melodie a rytmické tóny španělské hudby vás pohltí, ať už jste na hlavních třídách nebo v úzkých uličkách města. Tato kombinace festivalu a karnevalu představuje jedinečnou příležitost prozkoumat autentický katalánský životní styl. Od ochutnávání místní gastronomie na trzích až po tanec ve společnosti místních na živých párty v ulicích. Tato událost je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí prožít město plnými doušky a stát se na chvíli součástí jeho pulzujícího srdce.

 

Prohlídky města

S průvodcem Miguelim budete mít možnost obdivovat krásy tohoto dech beroucího města. Na programu bude trasa od nemocnice Sant Pau až do přístavu, a tak se postupně navštíví známá Sagrada Família, Casa Amatller, domy Gaudího, známá ulice Passeig de Grácia a náměstí Plaça Catalunya. Dále Palau de la Música Catalana, Catedral de Barcelona, náměstí Plaça Sant Jaume a Plaça Reial, Carrer del Bisbe a La Rambla. Další dílo Gaudího Palau Güell a poté samotný přístav. Uvidíme tedy hned 6 památek UNESCO. A druhá trasa z Plaça Espanya na Montjuïc Castle. Po cestě bude navštívena Font Mágica, Muzeum umění, Olympijský areál včetně Olympijského stadionu, Palau Albéniz a řada dalších zajímavých míst a hlavně úžasné výhledy na Barcelonu. A nebude chybět ani moře a pláže a samozřejmě další části města dle programu karnevalu a festivalu.

 

Muzeum

Na programu bude také prohlídka okolí Camp Nou, abychom zkontrolovali aktuální stavební práce. A hlavně navštívíme také provizorní Muzeum Barçy, kde jsou k vidění všechny trofeje a dresy klubu či Zlaté míče a kopačky Messiho.

 

Večeře u Suáreze

Nebude chybět ani večeře v restauraci Chalito, kterou vlastní Luis Suárez. Z bohaté nabídky si můžete vybrat například Messiho oblíbené jídlo - Milanesu.

 

 

Ambasador

Ambasadorem, hlavním organizátorem a také průvodcem městem bude Tomáš Škurek (Migueli). V Barceloně byl již 39x včetně 22 oficiálních zájezdů. Jsme přesvědčeni, že veškeré jeho zkušenosti povedou k maximální spokojenosti všech zúčastněných.

 

Cena

Cena pro členy fanklubu je 14 900 Kč. V ceně je zahrnuta zpáteční letenka (tedy let tam i zpět) z Prahy i se sedadly vedle sebe, ubytování na 4 noci v pokoji pro 2, vstupenka na zápas, prohlídky města s průvodcem a ambasador po celou dobu pobytu. Cena pro nečleny fanklubu je 16 900 Kč. 

 

Přihláška

Zájemci se mohou přihlásit na email miguelifcb@seznam.cz. V mailu je potřeba uvést jméno a příjmení, telefonní číslo a číslo člena (pokud jste členy fanklubu). Poté je potřeba zaslat zálohu ve výši 5 000 Kč na účet 2900890933/2010 (nebo na Euro účet: 2200890940/2010, IBAN: CZ1420100000002200890940, příjemce: CK CoolCamp s.r.o.), do poznámky pro příjemce uveďte vaše příjmení a Granada. Variabilní symbol vám přijde spolu se smlouvou do mailu.

 

Předchozí zájezdy naleznete zde.

 

Tomáš ‘Migueli‘ Škurek

PB Lleó de Dues Cues
Diskuze

Migueli
Systémový administrátor

Už je nás 5 :-)

28.11.2023, 06:32
Migueli Migueli
Systémový administrátor

8 :-)

15.12.2023, 20:39
Migueli
Systémový administrátor

Poslední 3 volná místa.

03.01.2024, 12:48
Migueli
Systémový administrátor

Zbývá poslední volné místo! (pro dvojici či trojici dokážeme dodatečné místo zařídit).

06.01.2024, 12:56
Migueli
Systémový administrátor

Plně obsazeno. Další zájezd zřejmě v dubnu - letos poslední.

10.01.2024, 09:36

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Penya novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Real Madrid CF 95
2. FC Barcelona 85
3. Girona FC 81
4. Club Atlético de Madrid 76
5. Athletic Club 68
6. Real Sociedad de Fútbol 60
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Artem Dovbyk 24
2. Alexander Sørloth 23
3. Jude Bellingham 19
4. Robert Lewandowski 19
5. Ante Budimir 17
30. Fermín López 8
35. Ferrán Torres 7
38. João Félix 7
47. Raphinha 6
62. Lamine Yamal 5
Zobrazit celou tabulku

 

Chat