CoolCamp

BARCELONSKÝ STREAM #1

BARCELONSKÝ STREAM #1

Ve čtvrtek 14.12. proběhl na kanále www.twitch.tv/magnapub první Barça stream, kterým provázel barcelonský fanda a streamer Kony. Hlavní témata streamu byla: srovnání Messiho a Ronalda za kalendářní rok 2017, los osmifinále Ligy mistrů, analýza Valverdeho herního stylu, zhodnocení utkání s Villarealem a příprava na střetnutí s Deportivem La Coruňa.

V níže vystaveném záznamu tohoto streamu se dozvíte, proč zvítězil Cristiano Ronaldo v anketách The Best a Ballon d'Or na úkor Lea Messiho, který zažil prokazatelně lepší kalendářní rok, a jaké vlastnosti tyto dva hráče zdobily.

Dále se podíváme na hodnocení nadcházejícího soupeře v Lize mistrů - Chelsea FC, třetí tým anglické Premier League, který není pro Barcelonu historicky oblíbený klub a z posledních pěti vzájemných zápasů se barcelonským nepodařilo zvítězit ani v jediném případě.

Zhodnotíme rovněž poslední střetnutí s Villarealem, kde se Barcelona až do vyloučení docela trápila. Co chybí barcelonské hře a jaký typ hráče je momentálně v šatně nedostatkovým zbožím? Odpovědi na tyto otázky nám mohou pomoci pochopit, proč se často nedaří hned od začátku naše soupeře dostat pod tlak a proč hráč, kterého si Messi nejčastěji vybírá svými přihrávkami, je Jordi Alba.

V neposlední řadě, se také podíváme na nadcházející zápas s Deportivem La Coruňa, který vyhrál proti Barceloně poslední vzájemné střetnutí a momentálně mu patří 17. příčka La Ligy.

Další díl tohoto pořadu bude uveden příští čtvrtek 21.12 v 19:00 a tématy budou přestupové spekulace a blížící se El Clasico. Pokud se chcete podívat na premiéru, či se zúčastnit diskuze navštivte v tento čas www.twitch.tv/magnapub .

 


Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop