Budoucnost Ansu Fatiho mimo Barçu se vyjasňuje

Budoucnost Ansu Fatiho mimo Barçu se vyjasňuje
  • Několik španělských klubů se připravuje přivést ho v létě na hostování
  • Blaugranas s ním pro příští sezonu nepočítají

Ansu Fati už ví, že po skončení hostování v Brightonu nezůstane a ani Barça s ním nepočítá pro další sportovní projekt. Původní myšlenkou byl definitivní prodej, ale jeho nepřesvědčivé výkony v Premier League způsobené i zdravotními potížemi činí přestup nerealizovatelným, takže se bude hledat možnost hostování. "SPORT" před několika dny informoval, že se o hráče uchází Valencia a Sevilla, a "As" potvrzuje, že Sevilla udělá vše pro to, aby útočníka získala, pokud bude transfer reálný.

Ansu odešel ze Sevilly ve velmi mladém věku do mládežnického týmu Barçy. Vypracoval se až do prvního týmu, kde se mu podařilo prorazit s úchvatnou bilancí, ale jeho progres zastavilo zranění kolena. Loni v létě se hráč i klub rozhodli, že nejlepší pro něj bude odejít na hostování, aby získal více herního času, tento recept ale bohužel nevyšel. V Brightonu prožil skvělý listopad, ale svalové zranění ho opět přibrzdilo.

Barça ví, že má na stole "horký brambor", protože Ansu zde v novém projektu nebude mít dostatek prostoru. Barcelona sází na jiné hráče a útočník si bude muset hledat angažmá. Sevilla zvažuje možnost jeho podpisu, i když má velmi přísný platový limit. Sevillský klub bude mít rezervu na to, aby uskutečnil nějaký kvalitní přestup a sázka na Fatiho se může vyplatit. Nebudou schopni převzít celý plat, ale jsou ochotni vyvinout značné úsilí, pokud hráč, jak se zdá, upřednostní sevillskou variantu.

Barça se dívá příznivě na možnost odchodu Ansu do Sevilly nebo jiného španělského klubu, pokud bude hrát roli lídra. Věří, že hostování v La Lize by mohlo zvýšit jeho hodnotu, pokud bude mít dostatečnou důvěru a Sevilla by pro něj mohla být ideálním místem, protože by měl po boku rodinu. Loni v létě se o hráče zajímal Betis, ale kvůli jeho platu se nepodařilo vše dotáhnout do konce.


Zdroje: www.sport.esDiskuze

Problem je, ze Barca zasa bude platit tak 70 percent jeho platu, v horsom pripade cely jeho plat...

12.04.2024, 10:25

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Real Madrid CF 95
2. FC Barcelona 85
3. Girona FC 81
4. Club Atlético de Madrid 76
5. Athletic Club 68
6. Real Sociedad de Fútbol 60
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Artem Dovbyk 24
2. Alexander Sørloth 23
3. Jude Bellingham 19
4. Robert Lewandowski 19
5. Ante Budimir 17
30. Fermín López 8
35. Ferrán Torres 7
38. João Félix 7
47. Raphinha 6
62. Lamine Yamal 5
Zobrazit celou tabulku

 

Chat