CELTA VIGO 1:1 FC BARCELONA

První osmifinálový zápas mezi týmy Celta Vigo a FC Barcelona moc fotbalové krásy nepřinesl. Po závěrečném hvizdu může být více důvodů k radosti na straně Blaugranas, kteří si do odvety vezou příznivý výsledek 1:1.

Valverdeho družina přijela čelit domácím Celtistas bez tria Messi, Suárez a Iniesta. Domácí dokázali zvítězit v držení míče (54 %) a celkově byli rovnocennými partnery hostujícím Blaugranas. Účet zápasu otevřel po zmatku v obraně domácích Jose Arniaz již v 15. minutě. Domácí s odpovědí vydrželi čekat do 31. minuty, kdy z velkého úhlu propálil bezmocného Cillessena.

Druhý poločas se nesl v duchu poločasu prvního a i přes střelu Busquetse, která orazítkovala břevno a Sergi Roberta, která jen těsně minula tyč Alvarezovy brány další branka nepadla a zápas skončil 1:1.
Odveta se uskuteční za týden ve čtvrtek od 21:30 hodin na Camp Nou.

4. ledna 2018, 19:00 Balaídos

Celta Vigo

1 : 1

15' Arnaiz (A - Gomes)