CoolCamp

Denis Suárez: Valverde mi při odchodu z Barcelony nic neřekl, Marcelino mi neustále volal

Denis Suárez: Valverde mi při odchodu z Barcelony nic neřekl, Marcelino mi neustále volal

Záložník Denis Suárez podal interview pro Cadena SER, ve kterém přiblížil detaily svého letošního odchodu z katalánské metropole do Viga, kde od této sezony bude znovu nastupovat za místní Celtu. A nebral si servítky hlavně vůči svému bývalému kouči, Ernestovi Valverdemu.

Když jsem přestupoval do Celty Vigo, neposlal mi Ernesto Valverde žádný vzkaz. Prostě nic. Marcelino mi popřál štěstí. Neustále mi volal a dával mi vědět, jaká je situace. Byl jsem připraven vzdát se mnoha věcí, abych přestoupil do Valencie, ale jejich nabídku jsem odmítl, jelikož chtěli, abych se vzdal ještě více a zpochybňovali mé aktivity mimo hřiště,“ pravil Denis Suárez, který byl v jeden okamžik skutečně jednou nohou na Mestalle.

Nikdy jsem nebyl takový, že bych si mimo fotbal žil v přepychovém luxusu. Fakt, že tohle napadli, mi ublížil a přestup rázem nebyl něco, co bych mohl dovolit, aby se stalo. Celta neměla o tomhle žádné pochybnosti a je vždy dobré být doma. Mí přátelé, lidi v klubu a fanoušci se ke mě zde chovají velmi dobře a snad splatím jejich důvěru,“ dodával rodák ze Salcedy de Caselas, jenž Célticos přišel na 16 milionů eur.

Proto chci začít sezonu tím, že v sobotu proti Realu odehrajeme skvělý zápas. Chci si znovu užívat fotbalu a od příchodu sem se cítím šťastný.“ Závěrem se pětadvacetiletý odchovanec galicijského mužstva vyjádřil k možnému návratu Neymara Júniora. „Doufám, že Neymara uvidím zpátky v LaLize a radši v Barceloně, než v Madridu. Snad se do LaLigy vrátí,“ řekl Suárez, který poslední půl rok strávil na hostování v londýnském Arsenalu.


Zdroje: sport-english.com, fcbarca.com

Diskuze ke článku

  • Pajamen Člen fanklubu (neaktivní)
    16.08.2019, 23:29

    Ten valverde je proste idiot. Celou dobu na me pusobi dojmem ze neumi komunikovat a jednat ferove!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop