Fanklub má vlastní knihu

Fanklub má vlastní knihu

O tom, že bude letošní dárek pro účastníky Velkého letního srazu speciální a mimořádný, jsme určitě nelhali. Naše Penya u příležitosti oslav 10 let od doby, kdy nás FC Barcelona schválila jako oficiální fanklub, vydala knihu.

Každopádně ti, kteří na sraz nedorazili, se nemusejí bát. Knihu dostanou také ti, kteří dorazí na podzimní oslavu 10. výročí, jsou ve fanklubu nepřetržitě 10 let, dále partneři Penyi a rovněž ti, kteří na knize spolupracovali. O dalších možnostech knihu získat budeme informovat na podzim, každopádně určitě se dostane na všechny zájemce.

V knize naleznete historii fanklubu, rozhovory se všemi, kteří kdy byli ve vedení fanklubu, zájezdy a výjezdy, minisrazy a turnaje fanklubů, sekci FC Barcelona v Česku, fanklub v médiích, chorály i blahopřání.

Hlavním autorem knihy je Jakub19 a poté Migueli, kteří také knihu na Velkém letním srazu pokřtili. Na knize se každopádně podílela řada dalších lidí – včetně grafika a korektora. I přesto, že má kniha „pouze“ 70 stran, tvořila se vlastně více než rok.

Z výsledku jsme nadšeni a věříme, že stejně tak budou i všichni, kdo si knihu přečtou.

Pokud by někdo namítal, že 2010 – 2021 je 11 let, nikoliv 10, tak má pravdu. Každopádně fanklub, i když byl založen v roce 2010, byl oficiálně schválen až 31. srpna 2011 – proto tedy 10. výročí slavíme letos.

Zatím si knihu mohou užít účastníci srazu a několik členů, kteří na knize spolupracovali. Nyní bude předána všem dalším, kteří se na knize podíleli, a partnerům. O dalším postupu budeme informovat po podzimní oslavě (i k této akci vyjde samostatný článek a všem členům přijde email).

 

Visca el Barça i Visca la Nostra Penya!

 

Tomáš „Migueli“ Škurek

Prezident

PB Lleó de Dues Cues
Komentáře

Riky
Člen fanklubu (neaktivní)

Vyborné šampaňské a ješte lepší kniha! smileysmiley

20.07.2021, 13:28
Migueli
Systémový administrátor

Četl jsem ji při korektuře a tak tolikrát, že se mi do toho znovu už nechce smiley

21.07.2021, 13:18

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Barcelona zakázala mladíkům mobily i divoké účesy

Zákaz mobilních telefonů v šatně, při zápasech a tréninku a příliš divokých účesů a barev vlasů. To jsou pravidla, která Barcelona zavedla ve své akademii La Masia. Podle klubu panovala v posledních letech mezi mladíky "uvolněnější morálka", což poškozovalo obraz klubu.


Baldé prodloužil smlouvu

Oficiální web Barcelony oznámil, že Alejandro Baldé prodloužil smlouvu do roku 2024. Krajní bek béčka je považován za možného nástupce Jordiho Alby.


Mingueza nedohrál

Španělsko dnes vstoupilo do olympijského turnaje utkáním s Egyptem. Obránce Barcelony Óscar Mingueza nuceně střídal ve 23. minutě skrz zranění. Pravděpodobně se jedná o zranění v oblasti hamstringu.


Do Béčka prichádza Yusuf Demir

Klub dnes oznámil príchod 18-ročného talentovaného útočníka Yusufa Demira, ktorý tu bude rok hosťovať. Barça zaplatí Rapidu Viedeň 500 tisíc eur a po sezóne bude mať možnosť Demira kúpiť za 10 miliónov. [fcbarcelona.com]


Akieme prestupuje do Almeríe

Krajný bek Sergio Akieme sa oficiálne stal hráčom klubu UD Almería. Pôsobil tam minulú sezónu v rámci hosťovania, klub z Andalúzie sa ale rozhodol uplatniť opciu na kúpu. Barça zinkasuje za tohto 23-ročného obrancu 3,5 milióna eur + 10% z budúceho predaja. [fcbarcelona.com]

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. Athletic Club 0
2. Club Atlético de Madrid 0
3. FC Barcelona 0
4. Cádiz CF 0
5. RC Celta de Vigo 0
6. Deportivo Alavés 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat