Fanklub má vlastní knihu

Fanklub má vlastní knihu

O tom, že bude letošní dárek pro účastníky Velkého letního srazu speciální a mimořádný, jsme určitě nelhali. Naše Penya u příležitosti oslav 10 let od doby, kdy nás FC Barcelona schválila jako oficiální fanklub, vydala knihu.

Každopádně ti, kteří na sraz nedorazili, se nemusejí bát. Knihu dostanou také ti, kteří dorazí na podzimní oslavu 10. výročí, jsou ve fanklubu nepřetržitě 10 let, dále partneři Penyi a rovněž ti, kteří na knize spolupracovali. O dalších možnostech knihu získat budeme informovat na podzim, každopádně určitě se dostane na všechny zájemce.

V knize naleznete historii fanklubu, rozhovory se všemi, kteří kdy byli ve vedení fanklubu, zájezdy a výjezdy, minisrazy a turnaje fanklubů, sekci FC Barcelona v Česku, fanklub v médiích, chorály i blahopřání.

Hlavním autorem knihy je Jakub19 a poté Migueli, kteří také knihu na Velkém letním srazu pokřtili. Na knize se každopádně podílela řada dalších lidí – včetně grafika a korektora. I přesto, že má kniha „pouze“ 70 stran, tvořila se vlastně více než rok.

Z výsledku jsme nadšeni a věříme, že stejně tak budou i všichni, kdo si knihu přečtou.

Pokud by někdo namítal, že 2010 – 2021 je 11 let, nikoliv 10, tak má pravdu. Každopádně fanklub, i když byl založen v roce 2010, byl oficiálně schválen až 31. srpna 2011 – proto tedy 10. výročí slavíme letos.

Zatím si knihu mohou užít účastníci srazu a několik členů, kteří na knize spolupracovali. Nyní bude předána všem dalším, kteří se na knize podíleli, a partnerům. O dalším postupu budeme informovat po podzimní oslavě (k této akci všem členům přijde email).

 

Visca el Barça i Visca la Nostra Penya!

 

Tomáš „Migueli“ Škurek

Prezident

PB Lleó de Dues Cues
Komentáře

Vyborné šampaňské a ješte lepší kniha! smileysmiley

20.07.2021, 13:28
Migueli
Systémový administrátor

Četl jsem ji při korektuře a tak tolikrát, že se mi do toho znovu už nechce smiley

21.07.2021, 13:18
Migueli
Systémový administrátor

Knihu již mají:
- všichni co byli na srazu
- všichni, co kdy byli ve vedení fanklubu
- všechny osobnosti/prezidenti co nám posílali blahopřání (a umí českysmiley)
- všichni co na knize spolupracovali
- všichni partneři fanklubu

Následovat budou všichni, co budou na oslavě 10 let v Brně a zbytek z těch, co jsou ve fanklubu již 10 let

Pak již přijde řada na všechny další, kteří by měli zájemsmiley. Vyjde článek.

15.08.2021, 13:05
Martina Migueli
Senior editor

Už se těším , až se k ni dostanu!! smiley

15.08.2021, 13:31

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Nico míří na hostování do Valencie

Nico González se rozloučil se svými spoluhráči, trenérským štábem a zaměstnanci klubu. Španěl zítra podstoupí lékařskou prohlídku před odchodem na hostování do Valencie. Mladík už je na cestě do Valencie. [@gerard romero]


Velké tržby v Botize na Camp Nou během Gamper Festu

Během Gamper Festu se v Botize, oficiálním obchodě FC Barcelony na Camp Nou prodalo zboží v hodnotě 400 000€. Největším tahákem je Robert Lewandowski. 


Pablo Torre po zápase s Olotem

Pablo Torre po zápase s Olotem: ,,Chtěli jsme vyhrát, ale chyběl nám rytmus, což je logické, protože jsme měli jen pár tréninků. Ještě máme celou předsezónu na to, abychom se zlepšili. Udělali jsme několik dobrých věcí, ale samozřejmě také několik špatných. Nyní se musíme zlepšit. Chystáme se na turné, na kterém se utkáme s několika skvělými týmy. Debut? Mám velkou radost, ale nakonec jde zatím o to, abychom chytili rytmus. Za Barçu nehrajete každý den. Můj otec seděl na tribuně a vím, že byl velmi šťastný. Jsem také velmi šťastný." [TV3, Mundo Deportivo, Barça TV].
Koundé se dohodl s Barcelonou, kluby jednají

Barça se dohodla na smlouvě s Julesem Koundém. Nyní jedná se Sevillou o možné výměně. Variantami jsou Memphis a Dest, ale jejich vysoké platy dohodu ztěžují.

[@gerardromero]


Frenkie de Jong nechce odejít, ale ani snížit plat

Fabrizio Romano: ,,Agent Frenkieho de Jonga informoval Barcelonu, že záložník odmítá opustit Camp Nou a zároveň odmítá snížení platu. Manchester United už o tom ví."

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. UD Almería 0
2. Athletic Club 0
3. Club Atlético de Madrid 0
4. FC Barcelona 0
5. Cádiz CF 0
6. RC Celta de Vigo 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat