FANKLUB PODPOŘIL HRÁČE BARÇY VE ZNOJMĚ

FANKLUB PODPOŘIL HRÁČE BARÇY VE ZNOJMĚ

Akce Znojmo žije fotbalem byla zajímavá i z pohledu fanoušků FC Barcelony, a tak naše Penya nemohla chybět.

Na programu této události byl totiž i zápas výběru Česka a Slovenska s bývalými hráči Barçy.

Do Znojma jsme se s Davidem vydali z Ostravy. Nejprve jsme dorazili do Otrokovic, kde nás vyzvedl Conelly, a poté jsme se zastavili pro Fouska v Karolíně, kde se možná jednou bude konat Velký letní sraz. Po prohlédnutí prostor jsme pak už vyrazili přímo do Znojma.

Zde jsme se ubytovali v hotelu Morava, kde na nás již čekal Mazzipedro. Potom jsme se vydali do restaurace na oběd a nějaké to pivo. Tady se k nám postupně připojila jak pražská posádka ve složení Jakub a Garion, tak Josef s manželkou a Honza.

U stadionu jsme se pak setkali i se zbytkem našich členů Pavlem, Martinou, Strécem a Michalem s Klárou. Později dorazil také Martin.

Nejprve byl na programu zápas Real Top Praha s Mufuzou. Takže k vidění byla řada celebrit jako například Míra Bosák nebo Lavi, ale také fotbalisté jako například Marek Heinz.

.

Hráče Barçy jsme přivítali hned při příjezdu a předali jim také malý dárek v podobě vlaječky a šály fanklubu. Dorazil například i Juan Carlos nebo kapitán tohoto výběru Andoni Goikoetxea. Bohužel Eric Abidal nepřijel, což se vzhledem k tomu, že byl poslední den přestupů, dalo čekat.

Před samotným zápasem si mě zavolal jeden z oficiálních fotografů, abych mu jednotlivé hráče Barçy pojmenoval. A došlo také na rozhovor pro Českou televizi, Mladou frontu a ČTK. Bohužel (nebo možná bohudík) z patnácti minutového rozhovoru se do většiny médií dostala jen jedna věta. Zmínku o našem fanklubu si můžete přečíst na sport.cz, blesku, webu ČTČeských novinách nebo také na Eurofotbale. Největší zmínku a také video, kde jsou někteří naši členové zachyceni, najdete zde.

Pak již přišel na řadu samotný zápas. Zazněla i Barcelonská hymna, kterou jsme si samozřejmě zazpívali také. Bohužel hráči Barçy nepředvedl nijak oslnivý výkon. Problémy měli hlavně v obraně. Například Robert Fernandéz předváděl na stoperovi podobné výkony jako při přestupech.

Stará Garda Barçy nakonec prohrála 5:1. Tímto zápasem ovšem náš program neskončil, a tak jsme si ještě šli vychutnat noční Znojmo. Nejprve úžasná večeře v restauraci Bermuda a poté místní diskotéka až do ranních hodin.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem členům, kteří na tuto akci dorazili. A také pořadatelům, především Luďkovi Zelenkovi za vstřícnost a skvělou organizaci.

Visca el Barça i Visca la Nostra Penya!

 

Tomáš “Migueli“ Škurek

Prezident

Penya Barcelonista Lleó de Dues Cues
Komentáře

JoeCV
Člen fanklubu (neaktivní)

Chtěl bych za nás, chomutováky, poděkovat všem ostatním fanklubákům za super zážitek! Moc jsme si to užili, byla fakt sranda.. konečně se mi splnil sen si zazpívat hymnu naživo před hráči FCB!!.... díky, díky a ještě jednou díky všem smileysmileysmiley visca el Barça!!

03.09.2018, 21:18
Stréc
Tipér

Takže Já jsem tam nebyl jo ? 😂😂😂😂😂😂

03.09.2018, 21:26
Migueli Stréc
Systémový administrátor

Velká omluva. Opraveno. Tohle si nikdy neodpustím :-(

03.09.2018, 21:41
Fousek
Tipér

Bylo to super....:-D velmi pěkně napsaný report. díky prezidente :-D

04.09.2018, 00:13
Migueli Fousek
Systémový administrátor

Díky. Některé věci jsem tam zase dát nemohl smileysmiley

04.09.2018, 08:18
Conelly Migueli
Tipér

smileysmileysmiley

04.09.2018, 10:34
clen_0431
Člen fanklubu (neaktivní)

Moc mě mrzí, že jsem tam nemohl přijetsmiley

04.09.2018, 16:47

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Fati brzy prodlouží

Ansu Fati má platný kontrakt pouze do léta 2022. Klub intenzivně pracuje na jeho prodloužení. Vše by mělo být podepsáno a oznámeno ještě před El Clásicem, které se hraje příští víkend. [Mundo] 


Araújo je zraněný

Ronald Araújo se z reprezentačního srazu vrátil se zraněním. Podle vyšetření má problém v oblasti pravého hamstringu. [fcbarcelona.com]


Nové tváře v tréninkovém centru

Během dnešního tréninku se na hřišti ukázal Dembelé s Agüerem. Oba hráči se zúčastnili části tréninku. Jejich start s Valencií je však stále s otazníkem.


Barcelona jediný tým bez ohrožení branky

Katalánci jsou v tomto ročníku Ligy Mistrů jediný tým, který stále nevystřelil na branku. Poslední gól zaznamenal Lionel Messi, v utkání v Paříži (1:1). [UEFA.com]


Povolena 100% kapacita

Od následujícího víkendu týmy ve Španělsku můžou naplnit stadiony do plné kapacity.  Nadále bude třeba dodržet ochranu úst a nebude povoleno konzumovat jídlo a pití. [Mundo]

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. Real Sociedad de Fútbol 20
2. Real Madrid CF 17
3. Club Atlético de Madrid 17
4. Sevilla FC 14
5. Rayo Vallecano de Madrid 14
6. CA Osasuna 14
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Memphis Depay 3
2. Martin Braithwaite 2
3. Sergi Roberto 2
4. Piqué 1
5. Ronald Araújo 1
6. Luuk de Jong 1
7. Ansu Fati 1
Zobrazit celou tabulku

 

Chat